Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA LCS EXPLOIT NA FW 2.5 a FW 2.6 a FUNGUJUCI DOWNGRADER


shadow.wizard

Recommended Posts

jo a jeste neco nevadi kdyz bude ta 2.6 ze severni ameriky?(PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America) ?
Vobec.To je jedno z akeho kutu sveta budes mat FW 2.6. Len neviem ake to GTacko ma byt ale asi US aj EU.
Tak to by melo byt jedno ne?hlavne aby jsi na tom spustil ten eloader ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravicko , fcera som si zakupil PSP white ceramic edition, ma to FW. 2.60 , som s nim spokojny ale rad by som na nom spustil tie homebrew aplikacie. Cital som u vas ze na to treba GTA LCS. Lenze ja tu hru nemam :cry: Staci ak si stiahnem z internetu ISO subor GTA alebo mi treba original UMD? dakujem
A aku verziu PSPcka mas?Nie FW.Myslim seriove oznacenie.
A ako zistim alebo kde ze ake mam seriove oznacenie?
?????????????????????????
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jeste neco nevadi kdyz bude ta 2.6 ze severni ameriky?(PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America) ?
Vobec.To je jedno z akeho kutu sveta budes mat FW 2.6. Len neviem ake to GTacko ma byt ale asi US aj EU.
Tak to by melo byt jedno ne?hlavne aby jsi na tom spustil ten eloader ne?

jj...hlavně, aby se dal pustit eLoader....a ten běží na všech verzích GTA (US,UK, Německá atd.).....

a stěma seriovejma označení.....co sem taki pochopil, tak ty TA-082(což sou špatný) maj jen fw.2.60......takže když jste koupili psp s fw 2.01(jako třeba já), tak nemůžete mít TA-082.

.-....hlavně se podle mě moc neučte - možná to mam blbě a pak se na mě sjede celá ČR s těžítkama v ruce(radši si to zkontrolujte v ty UMD mechanice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jeste neco nevadi kdyz bude ta 2.6 ze severni ameriky?(PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America) ?
Vobec.To je jedno z akeho kutu sveta budes mat FW 2.6. Len neviem ake to GTacko ma byt ale asi US aj EU.
Tak to by melo byt jedno ne?hlavne aby jsi na tom spustil ten eloader ne?

jj...hlavně, aby se dal pustit eLoader....a ten běží na všech verzích GTA (US,UK, Německá atd.).....

a stěma seriovejma označení.....co sem taki pochopil, tak ty TA-082(což sou špatný) maj jen fw.2.60......takže když jste koupili psp s fw 2.01(jako třeba já), tak nemůžete mít TA-082.

.-....hlavně se podle mě moc neučte - možná to mam blbě a pak se na mě sjede celá ČR s těžítkama v ruce(radši si to zkontrolujte v ty UMD mechanice)

jo no tech 280g nebo kolik ma by po hlave celkem bolelo :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jeste neco nevadi kdyz bude ta 2.6 ze severni ameriky?(PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America) ?
Vobec.To je jedno z akeho kutu sveta budes mat FW 2.6. Len neviem ake to GTacko ma byt ale asi US aj EU.
Tak to by melo byt jedno ne?hlavne aby jsi na tom spustil ten eloader ne?

jj...hlavně, aby se dal pustit eLoader....a ten běží na všech verzích GTA (US,UK, Německá atd.).....

a stěma seriovejma označení.....co sem taki pochopil, tak ty TA-082(což sou špatný) maj jen fw.2.60......takže když jste koupili psp s fw 2.01(jako třeba já), tak nemůžete mít TA-082.

.-....hlavně se podle mě moc neučte - možná to mam blbě a pak se na mě sjede celá ČR s těžítkama v ruce(radši si to zkontrolujte v ty UMD mechanice)

Jo no temi 280g nebo kolik dostat po hlave ...AU... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jeste neco nevadi kdyz bude ta 2.6 ze severni ameriky?(PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America) ?
Vobec.To je jedno z akeho kutu sveta budes mat FW 2.6. Len neviem ake to GTacko ma byt ale asi US aj EU.
Tak to by melo byt jedno ne?hlavne aby jsi na tom spustil ten eloader ne?

jj...hlavně, aby se dal pustit eLoader....a ten běží na všech verzích GTA (US,UK, Německá atd.).....

a stěma seriovejma označení.....co sem taki pochopil, tak ty TA-082(což sou špatný) maj jen fw.2.60......takže když jste koupili psp s fw 2.01(jako třeba já), tak nemůžete mít TA-082.

.-....hlavně se podle mě moc neučte - možná to mam blbě a pak se na mě sjede celá ČR s těžítkama v ruce(radši si to zkontrolujte v ty UMD mechanice)

Tu mas to napisane po ANGLICKY z PS2NFO
Update: BREAKiNG NEWS: Dark_AleX has now shared Downgrader Test v0.5 For PSP 2.50/2.60 Firmware which, according to MANY users (including TGMG, LalaMan, Firey, and LAXitives), works 100% with PSP consoles that were upgraded to v2.50 or v2.60 Firmware. However, it will NOT work with TA-082 versions and it's NOT recommended for users whose FACTORY/STOCK Firmware was 2.50 or 2.60. For those wondering why your UMDs say "Disc cannot be read," simply take the battery out of the PSP (for up to 5 minutes) and then put it back in your PSP and your UMDs will work fine! Please post your results if you opt to try it (at your OWN risk!) in THIS Forum thread!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to testlo asi 200 ludi a zatial je 100% upesnost tak na co cakat??? ja to asi dnes testnem a dam vedet. a heslo je inac:I_USE_AT_MY_OWN_RISKS

jooo a proč teda ten co to zkoušel na to videu nemoh potom s tim PSP nic dělat??svítila mu jen kontrolka :D

to video jsem taky viděl a myslim, že to byla předchozí verze downgraderu.........

a jak už tady někdo psal...heslo k rarům je: I_USE_AT_MY_OWN_RISKS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to testlo asi 200 ludi a zatial je 100% upesnost tak na co cakat??? ja to asi dnes testnem a dam vedet. a heslo je inac:I_USE_AT_MY_OWN_RISKS

jooo a proč teda ten co to zkoušel na to videu nemoh potom s tim PSP nic dělat??svítila mu jen kontrolka :D

to video jsem taky viděl a myslim, že to byla předchozí verze downgraderu.........

a jak už tady někdo psal...heslo k rarům je: I_USE_AT_MY_OWN_RISKS

JJ sorry nejak som na to zabudol ale to heslo mi nechce ist pri DOWNDATER FW 2.5 ale pri FW 2.6 mi to heslo ide v pohode.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu