Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA LCS EXPLOIT NA FW 2.5 a FW 2.6 a FUNGUJUCI DOWNGRADER


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prave skusam PSP device HOOK a tusim ze ide, no aspon program !!!!!

Inac som s 2.01 dal 2.60 a hned nato downgrade na 1.5...

No nic, idem tahad ISO hry !!!!!

A můžeš napsat pečlivej návod jak a to? Aby to někdo neposral )třeba jako já?) Abych taky mohl hrát iso hry,.,. a už se nemusel trápit s umd.. nebo mi to třeba vysvětlil na icq... pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Na to navod neni potrebny, je to lahke, stiahni si subory s uvedenej adresy, - link je vyssie, nakopiruj ich do rootu v PSP, dalej pusti gta, potom eloader, na nom pusti downgrade test a cakaj, pokial bude blikat lava dioda tak to je dobra znamenie , treba cakat kym doblika a sam sa restartuje, po restarte ukaze modru hlasku, ta sa potvrdi X... A potom sa uz len nastavi fw 1.5.... A je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiahnite si toto: http://www.psp-hacks.com/download.php?id=597

je to na v 2.6....

No sakra zatial mi nejde citat UMD demo disk.... No nic skusim co to ma znamenat !!

takze v tom packu už jsou zahrnuty soubory z 1.5ky :D .....ale ja byt opatrny a zatim to zkoušet nebudu.....

dneska stejně jedu pryč, tak bych na to neměl klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o ziadnych suboroch nic neviem, necital som to tu cele....

stáhl jsem si ten pack co sis stáhl ty...zkontroloval a jsou tam(soubory 1.5).

stahl jsem si ještě jeden pack, kde bylo přímo naspaný, že tam jsou a adresáře DOWNDATER(což jsou soubory z 1.5ky)(kterej ma bejt v root ms) jsou shodné ve všech ohledech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o ziadnych suboroch nic neviem, necital som to tu cele....

stáhl jsem si ten pack co sis stáhl ty...zkontroloval a jsou tam(soubory 1.5).

stahl jsem si ještě jeden pack, kde bylo přímo naspaný, že tam jsou a adresáře DOWNDATER(což jsou soubory z 1.5ky)(kterej ma bejt v root ms) jsou shodné ve všech ohledech :)

takže si myslíš že to bude bez problemu když to ted provedu nebo bych si měl raději počkat..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, este ze tak.....

Iso hry urcite pojdu vsak na 1.5 idu v pohode neee....

Len teraz sa musim naucit ako sa tam pustaju, no ale to by nemal byt problem.... Stiahnem pustim a hotovo....

taky by me zajimalo, jestli to jsou soubory japonský nebo americký 1.5.....mam strach z toho, že kdyby to byly americký 1.5ky, tak by nešli spouštět filmy na umd v regionu 2 - evropa + japonsko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o ziadnych suboroch nic neviem, necital som to tu cele....

stáhl jsem si ten pack co sis stáhl ty...zkontroloval a jsou tam(soubory 1.5).

stahl jsem si ještě jeden pack, kde bylo přímo naspaný, že tam jsou a adresáře DOWNDATER(což jsou soubory z 1.5ky)(kterej ma bejt v root ms) jsou shodné ve všech ohledech :)

takže si myslíš že to bude bez problemu když to ted provedu nebo bych si měl raději počkat..?

no...nevim - ja mam starch z ty verze 1.5........ale třeba to jsou soubory, který vůbec nemaj vliv na verzi ty 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, este ze tak.....

Iso hry urcite pojdu vsak na 1.5 idu v pohode neee....

Len teraz sa musim naucit ako sa tam pustaju, no ale to by nemal byt problem.... Stiahnem pustim a hotovo....

taky by me zajimalo, jestli to jsou soubory japonský nebo americký 1.5.....mam strach z toho, že kdyby to byly americký 1.5ky, tak by nešli spouštět filmy na umd v regionu 2 - evropa + japonsko

uprade to 2.0 downgrade to 1.5 a budou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to neviem, ako to zistim ?...

Taham tom raidera dufam ze cez nejaky najnovsi homebrew na hry s emulatorom 2+ pojde !!!

WELCOME TO THE FW 1.5 WORLD!!!!Pokial by si potreboval poradit tak sa ozvi na ICQ.

Myslíš že ve final verzi bude možnost i pro FW2.6 co byly v základu jestli ne tak se asi vodprásknu...zatim všude píšou že ne :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to neviem, ako to zistim ?...

Taham tom raidera dufam ze cez nejaky najnovsi homebrew na hry s emulatorom 2+ pojde !!!

WELCOME TO THE FW 1.5 WORLD!!!!Pokial by si potreboval poradit tak sa ozvi na ICQ.

Myslíš že ve final verzi bude možnost i pro FW2.6 co byly v základu jestli ne tak se asi vodprásknu...zatim všude píšou že ne :( :(

neviem co stresujes lebo uz to par ludi skusilo aj takto a zatial ziadny brick. dolezite je aby si nemal TA-082

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to neviem, ako to zistim ?...

Taham tom raidera dufam ze cez nejaky najnovsi homebrew na hry s emulatorom 2+ pojde !!!

WELCOME TO THE FW 1.5 WORLD!!!!Pokial by si potreboval poradit tak sa ozvi na ICQ.

Myslíš že ve final verzi bude možnost i pro FW2.6 co byly v základu jestli ne tak se asi vodprásknu...zatim všude píšou že ne :( :(

já měl základná fw 2.50 a upgradowal jsem to na 2.60 to by neměl bejt problem snad ne... ale bojim bojim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu