Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nováček v oboru


wistekCR

Otázka

Zdravym a pozdravuju vas všechny uživatele xbox 360!

Poridil sem si xbox 360 elite a jsem velice spokojeny az na par vecicek ktere mne nejdou pres palici:-)

prvni vec bavyte se tady o nejakych dvou verzich x boxe 360 elite???jak zjistim jakou mam verzi a k cemu je to dobre myt tu nebo onu verzi???

Jsem uplnym novackem v xbox svete!mnel sem predtim playstation 2 :-)

jeste nejsem online takze mne plno veci nejde!co flash nebo nejakej cipset existuje???potreboval bych radu nejakyho ostryleneho odbornika!!!

please help!!!

me icq 399260207,mail vitek69@seznam.cz

dekuji vsem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Istota ze nedostanes BAN je v tom, ze uplne zabudnes na XLive - ziadne pripajanie k netu 8) S flashom hraj iba offline a budes kludny. Ked chces hrat online, tak 100% istota je neflashovat a hrat orig.

jak moc je to dorbý hrát online ? taky o xku uvazuji a nemuzu se rozhodnout jakej vzít ..necche se mi kupovat origos, ale taky nevím ejstliby mě bavilo hrát online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak moc je to dorbý hrát online ? taky o xku uvazuji a nemuzu se rozhodnout jakej vzít ..necche se mi kupovat origos, ale taky nevím ejstliby mě bavilo hrát online

Neviem ako u teba, ale u mna bola priorita hrat viac hier (nesportove), ako iba par s moznostou behat po mapach v online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neviem ako u teba, ale u mna bola priorita hrat viac hier (nesportove), ako iba par s moznostou behat po mapach v online.

no já furt nevim když koupim s flashem tak na to furt palit hry a kupovat ty specialní dvd ,,, radsi bych normal bez flashe jenže hry za 1500 to fakt nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no já furt nevim když koupim s flashem tak na to furt palit hry a kupovat ty specialní dvd ,,, radsi bych normal bez flashe jenže hry za 1500 to fakt nemám

Ake specialne DVD? DVD+R DL je niecim specialne? Kupis do 1 Euro....ja Maxell bez obalu za 0,53 Eur/ks.

P.S. rob ako uznas za vhodne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když nemáš na ofiko' date=' tak budeš muset pálit ... taky pálim, na live nechodim, ban nemam a když si chci zahrát multiplayer, tak si zahraju s kámošem split-screen.[/quote']

to se taky dá ? nejak jinak nez pres live ? ani nevím jestli by mě to bavilo hlavně jestli by mi tam šel internet ..jenže jsem se dočetl že pro vypalování musism mít nejakou vyplaovačku spešl a nejak to opachovat...jeste jsem slysel ze to jde i přes flaskhu nejak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to se taky dá ? nejak jinak nez pres live ? ani nevím jestli by mě to bavilo hlavně jestli by mi tam šel internet ..jenže jsem se dočetl že pro vypalování musism mít nejakou vyplaovačku spešl a nejak to opachovat...jeste jsem slysel ze to jde i přes flaskhu nejak

Přečti si topic pro začátečníky ... pokud budeš mít nový flash, tak patchovat nebudeš muset a vypaluješ na klasický DLka, musíš si ohlídat, jestli to tvoje mechanika podporuje

MP můžeš ještě hrát na neoficiálních serverech, kde ban nehrozí a nebo na jednom Xboxu se dvěma ovladači a rozdělenou obrazovkou

http://console-forum.net/showthread.php?t=45889

halo3splitscreen.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo a poridil sem si games Two Worlds a jelikoz sem poridil opet limited editions tak soucasti baleni bylo i bonus dvd na kterem je i spanelsky a nemecky jazik a v nejakem formatu ani nvm jakym!mam to chapat tak jako ze se to da nejak dohravat do xka posleze neco jako do pc????proc by tam ty jaziky jako bonusy byly????diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu