Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Patche her na HDD


Quicksilver

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Quicksilver: i já jsem měl problém, že jsem špatně poznával, jestli patch zabral, nebo ne. Pomohl až právě Borderlands, kde se po nainstalování poslední patche změní jeden skill. A ano, změna proběhla, takže patch funguje. A když funguje pro jednu hru, je logické předpokládat, že funguje pro všechny.

Fenix: http://xbuc.24.tl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja k tomuto tematu mam tri dotazy...

1) je nutne po provedeni flashe tam ten update nechavat? Nebo muzu vzdy CACHE promazat... Kam se to pripadne po flashy hry prehraje?

2) je mozne tento update nahrat i na pametovku? Ta ma taky CACHE adresar... Kam se to pripadne po flashy hry prehraje?

3) je mozne po updatu hry aby se mi znovu projevil BAN HDD?

Diky za info

Ondra

PS: Skoda, ze neni u hry hned na prvni pohled zrejme, jestli update probehl nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dzcjo11: Ne, DLC je přídavek pro hru, patch je oprava bugů, apod. Jedná se o něco jiného.

miz012:

1) Pokud smažeš Cache, smaže se i patch, opět, zkoušeno na Borderlands.

2) Nemám tušení, nemám HW, abych mohl nahrávat na MC.

3) Dost pochybuji, patche si vytváří výrobce hry a věnují se hře, ne zjišťování, jestli máš ban, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja k tomuto tematu mam tri dotazy...

1) je nutne po provedeni flashe tam ten update nechavat? Nebo muzu vzdy CACHE promazat... Kam se to pripadne po flashy hry prehraje?

2) je mozne tento update nahrat i na pametovku? Ta ma taky CACHE adresar... Kam se to pripadne po flashy hry prehraje?

3) je mozne po updatu hry aby se mi znovu projevil BAN HDD?

Diky za info

Ondra

PS: Skoda, ze neni u hry hned na prvni pohled zrejme, jestli update probehl nebo ne

2.) Nevidim důvod, proč by to nemělo fungovat i s MU ...

3.) Neni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu