Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Homebrew aplikace která uloží hru


BaRtaSIczi

Otázka

Ahojky lidi mám menší problém hraju na psp hru z psx Herculese a když hraju a zabijou mě tak začínám od znovu furt takže je nemožný to dohrát celý na jeden život tak bych potřeboval nějakou aplikaci která mi umožní si to uložit kdy budu chtít když se to samo neukládá děkuji všem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
PSPSTATES - edisk - uložení hry v jakékoli pozici - POUZE PRO SLIM se softem 5.00 M33!!!

OVLADÁNÍ:

  • SaveState:

  1. V průběhu hry stiskněte tlačítko HOME (pouze ISO hry a nastavený no-umd mode)
  2. Stiskněte tlačítko R+up/down/right/left/square/triangle/cross/circle nebo start

  • LoadState:

  1. V průběhu hry stiskněte tlačítko HOME
  2. Stiskněte tlačítko L+up/down/right/left/square/triangle/cross/circle nebo start

toto je v tom topicu od iceho takze to je nejspis ono ;)

BartasCz: takze jenom na 5.00 M33 ;)

edit: o nicem podobnem nevim ani sem na foru nevidel takze asi to budes muset dat na jeden zatah tu hru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

procti si ten clanek na ktery ti kenny poslal odkaz..... ;)

POZOR: DAX upozorňuje, že se stále jedná o experimentální verzi, která může způsobit ztrátu dat, případně jinak poškodit vaše PSP. Proto doporučuje provést zálohu NAND vašeho PSP a zálohu důležitých dat z vaší paměťové karty MemoryStick!

takze asi tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu