Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 2- instalace


Cloud

Recommended Posts

Ahoj, stáhl jsem si Mass Effect 2, ale když ho chci nainstalovat tak se objeví chyba. První DVD normálně nainstaluju, a v pulce druhyho dvd se najednou ukonci a napise mi to "The installation of Mass Effect 2 has failed." "A data error occured." Docela jsem se na tu hru těšil, jenže teď akorát hledám po netu čím by to mohlo být. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, stáhl jsem si Mass Effect 2, ale když ho chci nainstalovat tak se objeví chyba. První DVD normálně nainstaluju, a v pulce druhyho dvd se najednou ukonci a napise mi to "The installation of Mass Effect 2 has failed." "A data error occured." Docela jsem se na tu hru těšil, jenže teď akorát hledám po netu čím by to mohlo být. Nevíte někdo co s tím?

no ja to stahoval z torrentu a taky to melo 2DVD a jeste se muselo kazdy z nich odrarovat a pak tam tepr byl image ale slo to normalne.....takze asi budes mit spatny to druhy dvd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhni znova, asi bude chyba v tom dvd

Nebo se zeptej někoho kdo to tahal, esi mu to šlo

Taky si myslím, že bude chyba v tom DVD. Sosal mi to bracha, ale pro me fakt neni mozny abych stahoval tlk GB kdyz mi ted jeste blbne net. On to ani nezkousel a smazal to takze tedka nemam moznost se dopidit kde je prave chyba :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Esi tě to utěší tak jednička byla lepší :D, dvojka byla nic moc

Tak to je teda utecha...ti reknu:cheesygrin: Ja jednicku ted nekdy dohral...minulej tyden :D takze jsem natesenej na dvojku....zkusil jsem to manualni instalaci...dostanu se do menu...dokonce do new game kde si vyberu pohlavi a nebo import postavy...ale to je mez...pres to se nedostanu...se to pak hryzne a nic se nedeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu