Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nefunguje psp


Lasík.93

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Vyndej baterku a pamětovou kartu' date=' dej PSP nabíjet a zapni ... Jestli nenaskočí, tak máš brick. Co jsi dělal, než to začalo blbnout?[/quote']

tam je fw 6.20 a nic jsem nedělal díval jsem se na film a pak jsem ho vvypnul druhej den jsem si chtěl zahrát a nic ani když jsem ho zapínal nerozsvítilo se ! :( tak jsem ho dal na nabíječku a svítilo to oranžově tak poho a 3 den jsem to zapnul a tuto :( nic jsem nedělal ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tam je fw 6.20 a nic jsem nedělal díval jsem se na film a pak jsem ho vvypnul druhej den jsem si chtěl zahrát a nic ani když jsem ho zapínal nerozsvítilo se ! :( tak jsem ho dal na nabíječku a svítilo to oranžově tak poho a 3 den jsem to zapnul a tuto :( nic jsem nedělal ? :(

zkus dat baterku na topeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak co může to být tou baterkou ?? :( jak je na základní desce ?

zkus zatlacit na obvod lcd...

EDIT>>> pokud ti to problikava i bez baterie, kdyz je psp napajeny ze site tak chyba neni v baterce ale na desce... zkus psp spojit s pc... pokud se psp ukaze nemel by to byt sw problem, jinak bych rekkl ze asi brick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus zatlacit na obvod lcd...

EDIT>>> pokud ti to problikava i bez baterie, kdyz je psp napajeny ze site tak chyba neni v baterce ale na desce... zkus psp spojit s pc... pokud se psp ukaze nemel by to byt sw problem, jinak bych rekkl ze asi brick

no je v psp baterka zapnu na nabíječku a kámošovo bliká a moje svítí jenom chvilku :( tak nwm a brick to nemůže být ne když můj fw nejde flashnout ?? :( a usb nemam takže nwm jak to můžu nějak zapnout já myslel že to bude tou malou baterkou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no je v psp baterka zapnu na nabíječku a kámošovo bliká a moje svítí jenom chvilku :( tak nwm a brick to nemůže být ne když můj fw nejde flashnout ?? :( a usb nemam takže nwm jak to můžu nějak zapnout já myslel že to bude tou malou baterkou :(

zapoj psp jen na adapter a baterku vytahni... rovnou mrkni n konektor baterky na baterce( medeni plisky ) mrkni esli nejsou nazelenaly... co psp dela bez baterie pouze na adapteru? jinak moc nevim co mas za psp... 2004 ale s jakou deskou? pokud je psp z roku 09 a vys mas new desku a flahs neni moznej... jedina moznost pri bricku na new psp s new ta je servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zapoj psp jen na adapter a baterku vytahni... rovnou mrkni n konektor baterky na baterce( medeni plisky ) mrkni esli nejsou nazelenaly... co psp dela bez baterie pouze na adapteru? jinak moc nevim co mas za psp... 2004 ale s jakou deskou? pokud je psp z roku 09 a vys mas new desku a flahs neni moznej... jedina moznost pri bricku na new psp s new ta je servis

no právě nic nedělá !! :( když ho chci zaponout nejde a je to 3004 a fw 6.20 ale mě se zdá že to nebude tím když jsem se díval na film a pak jenom vypnul a druhej den nešlo :( ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu