Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty 6 MW:2 MP


Mark1468624789

Recommended Posts

ahoj..potreboval bych poradit hraju uz asi 5 mesicu Cod6 po netu nejdrive mi hra slapala v pohode,ale ted se mi stava ze proste hraju a po 5 minutach cca na dane mape se mi PC resetuje a musim pc zapinat znovu,ale divim se tomu ze u par map se to nedeje vubec a dohraju cele kolo dokonce pls poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ti pc restartuje, tak to je nejpravděpodobněj kvůli teplotám. Něco se ti přehřívá. Jak psal Lukez, buď máš málo pasty mezi cpu a chladičem, nebo ho máš tak zanesený, že ti vůbec neprofukuje. Taky to může být zdrojem, který má za úkol vypnout , nebo restartovat pc při velkých teplotách psu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok diky...ja si tady totiz dost topim je znamo ze pri dobrem teple se hraje lepe :D nez pri zime ale PC sem kontroloval a je horky jen na horni casti vpnul sem topeni a uz se to zacina uklidnovat jinak ten chladic sem nedavno kontroloval tak ten je v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu