Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD6 vs BBC2


Wikin

Recommended Posts

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi si nikdy nehrál serii battlefield , pak by si z pusy nevypustil to co si napsal :) jsou to hovadiny , protože v realu by nikdy sniper nešel sám , ale vždycky by měl pozorovatele kterej mu řekne když se mění vítr , síla větru atd , v cod nepusobí na kulku gravitace ale v BBC2 jo , obzvláště u snipera ... a asi si nepochopil to proč v serii Battlefield nejde zalehnou tak ještě jednou a naposled pro méně chápavé :dozey: ROZLOHA MAP V SERII BATTLEFILD JE ASI 3x VĚTŠÍ JAK MAPY V COD PROTO BY BYL TÉMĚŘ NADLIDSKÝ VÝKON NAJÍT ZAKEMPENÉHO LEŽÍCÍHO SNIPERA , PROTO NELZE ZALEHNOU U SERIE BBC2 , ale ty to pořád nemužeš pochopit co :) hele radši se vrat k tvému oblíbenému COD a nekecej nám do našeho BBC2 když si stejně nehrál plnou verzy :) a tudiž nevíš jaké mapy jsou v mp2 a jak ´jsou rozsáhlý oproti COD

Ale já tady Cod vůbec neobhajuju.. :D Já jen říkám, že lehnutí se dalo udělat, tak aby fungovalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidis Jenicku, myslis ze ses na to sam. Meles proste paty pres devaty. Tezko bys moh bejt muj fotr kdyz jeste chodis s nejvetsi pravdepodobnosti na zakladni skolu.

Já když jsem chodil na základku, tak ty ses ještě ani nešplouchal fotrovy v koulích, tak se probuď..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A my tady rikame ze nedalo protoze by to bylo k nicemu. A ty tady CoD obhajujes a to vehementne.

Ale, nekdo se nam tady urazil :D

Já jsem se neurazil.. Daleko jednoduší by bylo, kdyby si můj názor nenapadnul.. Kdy jsem ve svích posledních příspěvcích zmínil COD.. Od doby kdy jsem se pozastavil nad leháním ani jednou.. Protože ani COD to nemá optimálně vyřešený.. Zrovna třeba to, že padají kulky je u BC2 docela dobrej nápad.. To, že to vítr neovlivní je sice menší vada na kráse, ale pořád je to krásna featurka, která se u COD nenachází..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chodím jenom se snipou a ani jednou jsem neměl potřebu si lehnout ... protože já nejsem ten typ kempera kterej sedne na místo a celou dobu se ani nehne ... já jsme neustále v pohybu i na místě posunuje se metr sem mert tam ... protože takhle vás asi 90% sniperů nedokáže trefil ... lepší aby vás všeci viděli a nemohli trefit než chvíli nevidět pak uvidět a nedám mu šanci se netrefit ... mám to ověřené a tehle technika mi přijde hodně dobrá .. a pokud se nepřítel na první nebo druhý pokus netřefí tak v 80% ho zabiju ve 18% mi zaleze a ve 2% mě zabije :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chodím jenom se snipou a ani jednou jsem neměl potřebu si lehnout ... protože já nejsem ten typ kempera kterej sedne na místo a celou dobu se ani nehne ... já jsme neustále v pohybu i na místě posunuje se metr sem mert tam ... protože takhle vás asi 90% sniperů nedokáže trefil ... lepší aby vás všeci viděli a nemohli trefit než chvíli nevidět pak uvidět a nedám mu šanci se netrefit ... mám to ověřené a tehle technika mi přijde hodně dobrá .. a pokud se nepřítel na první nebo druhý pokuuděůs netřefí tak v 80% ho zabiju ve 18% mi zaleze a ve 2% mě zabije :D

jsi prostě king snaipr :) ale jednou se pokořitel najde ... stejně jak Vasilij Zajcev si našel svůj cíl a němec nakonec skončil a víš jak mi mužeš říkat Vasilij :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak to se musim zasmát:D trochu off ale jenom sem si tenhle celej topic přečet a nikdy sem nehral MP ani jedny hry (protoze mam xbox360 a BAN:D ) , ale jenom rikam svuj nazor a snikim se nechci hadat! proste celkove se mi zda BC2 lepsi. Ale vy znate asi ty hry líp něž já;) a nechci se snikim hadat!!!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne je BC2 lepsi.Sice nekoho vic bavi MW2 ale to ja nechapu.V Battlefieldu mate mnohem vice moznosti,rozlehlejsi mapy,podporu do budoucna,vice zbrani,vozidla apod.MW2 ma mnohem lepsi kampan ale to je jen na chvili.Zato multiplayer je u Bc2 mnohem na vyssi urovni.Coz znamena mnohem delsi dobu mp u MW2 brzo omrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi prostě king snaipr :) ale jednou se pokořitel najde ... stejně jak Vasilij Zajcev si našel svůj cíl a němec nakonec skončil a víš jak mi mužeš říkat Vasilij :D

no king nejsem ale musím se pochlubit že mi to jde obzvlášť dobře :D mám slušný odhad na vzdálenost :D hraju vždy se základním zoomem :D střílím na stejnou vzdálenost jak ostatní s 12x optikou což nechápu :D ona ta základni optika má svý výhody ... už v tom že se dá použít na blízko (nemyslím blízko akorát na nůž :D) a taky na velkou vzdálenost ... sice nepřítel na mém monitoru je asi 5-3mm velkej takže je to celkem záhul trefit headshot ale dá se to :D

Je pravda ze ja uz sem par sniperu v Port Valdez sundal pres Stationary At :D

huh? :D nechápu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOLE ALE JA jsem zakladal toto tema tak mi nerikej kup co chces omfg ňoumo

No a co jako.. Dávno nikoho nezajímá, že si chceš koupit tuhle dementní hru.. :D My se tu bavíme o lehání a ty se do toho montuješ.. :D Kup si co chceš.. :D Kurňa, tady nemá nikdo smysl pro humor.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczek je videt ze ses fakt velkej kreten sem to lehani nemontuj debile proste hold si nemuzez v BC lehnout a ty tady budes psat 10x o tom ze si tam nejde lehnout omfg di spat.....Ja jsem se ptal na MUltiplayer a zkusenosti a ne na lehani dmnte bud ses kkt a nebo neumis cist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wikin: Bojíš se oprávněně.. Zdaleka na COD co do zábavnosti nemá.. Nehrál si demo? Ale zase, některým lidem se to líbí..

No, jestli jsi hrál jen demo tak si nedělej názor. V COD jsem 5. prestige takže nejsem BC fanboy. ALE! Podle dema jsem to zařadil pod kolonku hry co si nekoupím.

Kámoš mě ale přemluvil a jsem rád že to udělal protože jak si zvykneš neni co řešit.

Pořád ale hraju MW2, MW2 je prostě klasická arkádová střílečka a na tom není nic špatnýho,je zatraceně kvalitní.

BFBC2 je podle mě o dost reálnější a popravdě si občas vážně připadám jako na bojišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem hral MP tak asi takhle:

MW2 je rychlejsi,jsou potreba rychly reakce,vetsi znalost map (taky jsou mensi daj se pamatovat),dulezita je hodne velka presnost a je to celkove o tom jit trochu na jistotu a hodne se soustredit kazdou vterinu gameplaye tu rychlost a akcnost dela i tech 60FPS

BBC2 co jsem hral MP tak je to znatelne pomalejsi multiplayer, neni tam takovej ten pocit adrenalinu kdy sebemensi chyba znamena smrt, proste na velky mape nasednete treba do tanku/auta a jedete a hledate nepratele, ale nevite presne ze za timhle a timhle rohem jsou protoze ty mapy jsou hodne velky, je to i vic kolektivni, jak je treba vic lidi v aute a vic mi to pripomina valku.

Ja mam radsi MW2 ale kazdyho vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczek je videt ze ses fakt velkej kreten sem to lehani nemontuj debile proste hold si nemuzez v BC lehnout a ty tady budes psat 10x o tom ze si tam nejde lehnout omfg di spat.....Ja jsem se ptal na MUltiplayer a zkusenosti a ne na lehani dmnte bud ses kkt a nebo neumis cist

Tak naposledy.. Desetkrát sem o lehání nic nepsal, byl napadnut můj názor, za kterým si stojím.. Copak sem hned nejhorší člověk, když napíšu, že mě lehání u Battlefieldu chybí? :D Za druhé, to že si založil téma ještě neznamená, že si i jeho moderátorem.. Za třetí a opravdu naposledy ti každej kašle na to, co si koupíš.. :D Dávno už byly odpovězeny otázky co je lepší a co komu víc vyhovuje.. Dávno už si řekl, že deš do battlefieldu, tak do něj di.. Tím to prostě haslo a dál už se toto téma toho netýká.. Týká se toho, co a jak je lepší na obou hrách.. Tak už se na to vykašli.. Protože za chvíly bych od tebe poslouchal, jak ti desetkrát píšu o tom, že si můžeš koupit co chceš..

Primátore: Neštve.. :D Dávno už si z toho dělám prdel a každej tu hned rozjíždí flamewars.. lehání není potřeba, lehání je potřeba, stejně by tam nemohlo být, protože by toho každej využil a podobné blbosti.. :D Stejně si myslím, že se tu sešla banda buzíků, co maj Battlefield, ale nemají to s kým hrát a tak se snaží zlákat nějaké hráče s COD.. :D Ale víte co? :D My Vám na ten Battlefield z vysoka kašlem.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu