Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Avp problémy po instalaci


Ďáblův Žoldák 666

Recommended Posts

Čau,nainstaloval sem si Avp a už mám problémy. 1)Stáhl sem si nějakou češtinu 3,6 mb ale tami nejde nainstalovat že to nenalézá nic pro instalaci.Přitom cesta zadání je správná C/Program files/Avp 2) Horší problém, hra běží jak má ale není nikde žádnej text,v celym menu nikde nic,povedlo semi dostat do hry po slepu :)

Pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,nainstaloval sem si Avp a už mám problémy. 1)Stáhl sem si nějakou češtinu 3,6 mb ale tami nejde nainstalovat že to nenalézá nic pro instalaci.Přitom cesta zadání je správná C/Program files/Avp 2) Horší problém, hra běží jak má ale není nikde žádnej text,v celym menu nikde nic,povedlo semi dostat do hry po slepu :)

Pls help

Máš špatnou češtinu. Vymaž ji jestli to jde, nebo reinstaluj celé AvP a najdi si ověřenou anebo v lepším případě tam nech základní angličtinu. S češtinou mě třeba nešly zvuky v intrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš špatnou češtinu. Vymaž ji jestli to jde, nebo reinstaluj celé AvP a najdi si ověřenou anebo v lepším případě tam nech základní angličtinu. S češtinou mě třeba nešly zvuky v intrech.

Ok no,tuhle sem si stách kvůli tomu že má malo,skusim teda jinou.Snad mi k něčemu bude když mi nejde text:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu