Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Špatná vypalovačka?


Davebitch007

Otázka

Čau lidi, mám problém ohledně hraní her na mém xbox 360. Problém je v tom, že mám asi rok starý notebook a když si hru vypálím tak mě se vždy vypalí nějak "divně". Napříkal teď jsem si vypálil resident evil 5 a při hraní jede v pohodě a až jsem o kousek dál tak vždy na stejných místech je stejná chyba textůr i v ukázce atd. Wolfenstein jsem si též vypálil také bezproblémové vypalování a když jsem hru vložil do xboxu tak se mě načte do menu a pochvilce se sekne xbox a musím ho natvrdo vypnout! Jinak přred nějakým časem jsem měl od kamoše pučenýho assasina a ani jedna chyba vůbec nic prostě pecka hraní... Dík moc za každou odpověď :) :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
vypalovačky v ntb se dají použít pouze v nouzi. pokud máš jenom ntb, tak si kup usb vypalovačku.

To, že jsou v notebooku špatné vypalovačky použitelné jen v nouzi jsi četl kde?? Takový článek a srovnání bych si fakt chtěla přečíst.

K tématu: Pravděpodobně to budou buď špatná média - třeba jestli jsi kupoval paklík stejných tak můžou být všechny prostě špatné (už se mi to jednou stalo). Případně fakt můžeš mít špatnou vypalovačku - prostě už opotřebovanou, ale že je to vypalovačka v notebooku na to fakt vliv nemá. Já pro xbox na notesu vypálila spousty DVD a žádný problém.

Jinak Imation mi nikdy nefungovaly, jen Verbatimy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi mám podobný problém, akorát mi to vždy u vypalování vyhodí chybu (níže uvedenou), vypaluji taky na NTB a nevím jestli to mám reklamovat nebo co s tím ??? Vypalui na Verbatim rychlostí 2,4 takže chyba bude určitě ve vypalovačce že ?? Dík...

CHYBA:

ht8k2g.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Opravdu to bude vypalovačkou, ted se ten problém objevuje dost často ...

Čau lidi mám podobný problém, akorát mi to vždy u vypalování vyhodí chybu (níže uvedenou), vypaluji taky na NTB a nevím jestli to mám reklamovat nebo co s tím ??? Vypalui na Verbatim rychlostí 2,4 takže chyba bude určitě ve vypalovačce že ?? Dík...

CHYBA:

ht8k2g.jpg

Profoukni tu mechaniku, jestli nemáš smítko na čočce, potom to nech chvilku vypnutý a zkus to vypálit znova. Jestli to nepomůže, tak ti ochází mechanika.

Ještě můžete oba dva zkusit aktualizovat FW mechaniky, ale dost pochybuju http://www.firmwarehq.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu