Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár otázek


PauL cZ

Otázka

Zdravím mám pár dotazů zeptám se v jednom topicu

Jak se dá na x-box360 nahrát hudba+flmy?musí být flash?

Jaká je pravděpodobnost že na x box360 live dostanu ban?

odkud se daj nejlevněji objednat "nové" hry?odkaz.!.!

jaké jsou podle vás nejlepší hry na x box360?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Filmy myslím do xka narvat nejdou (kdyžtak mě opravte, zde si nejsem jistej). Hudbu tam nacpeš jedině z Audio CD tak, že to necháš ripnout někde v Music Library (na foru najdeš několik takových návodů).

Šance BANu na live je vždycky, pokud máš flash, to ti nikdo neřekne přesně. Nový FW mechaniky by měl být nedetekovatelný, ale taky si nemůžeš být jistý.

Nové hry je nejlevnější kupovat ze zahraničí, pokud ti to nevadí (ebay.com, amazon.com a podobně).

Nejlepší hry neporadím, každý preferuje jiný styl. Pro někoho je jedna hra pecka, jiný ji vyhodí do koše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok díky tka to flashovat x box360 nebudu a budu si v klidu nafurt hrát na live než s flashem riskovat

edit:hej a mám otázku nemáte nějakou stránku kde si udělám obrázek jako maj lidi profilovej obrázek toho panáčka x boxovýho a když nato najedu tka je to jmeno a avatar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok díky tka to flashovat x box360 nebudu a budu si v klidu nafurt hrát na live než s flashem riskovat

Vsak som pisal, ze si musis stanovit priority. Ja mam rad sa v hrach tulat pribehom, tak som offline a hru mam za 60 eurocentov. Takto si clovek zahra aj take hry, kde kupujuci nad takou hrou velmi rozmyslaju, ci si ju vobec kupia, ked hodnotenie ma napr. 7/10. Mna 0,60 € nezabije 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.pixmania.cz/videohra-konzole-xbox-360-elite/czcz3904049_jvart.html?Partenaire=nejlepsiceny&CodePromo=oui&srcid=6041&aftrack=TWpNd016c3lPVGcyOzEyNjgzMzMzMzc7 Nejlevnější co jsem našel. Ale spíš bych doporučoval koupit Arcade a HDD dokoupit, vyplatí se to ... 4750,- + HDD seženeš za cca 1000,- :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
arcade nechci jsou s tím časté rrod problěmy :-( a kámoš má elite a je spokojenej a žádné problémy :-)

:cheesygrin: Ake rrod problemy, ked mas v novych Arcade uz skoro rok reviziu Jasper? :cheesygrin: Skus si o tom nieco prestudovat a potom pis somariny.

Arcade s reviziou Falcon - tam su E74 (rrod) problemy...vsetky verzie s reviziou Falcon su problemy. Rozlisuj revizie a nie verzie! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím vím zase já ale tentokrát nutně

dlouhodobě předem se rozhoduju mezi xbox 360 elite -jasper- a mezi xbox 360 arcade -jasper- co je lepsi? vaše názory?co se podle vás více rozbíjí a jsou s tím problémy?a nakonec posílejte prosím odkazy na internetové obrchody "né bazaryů kde mají to co schvalujete za co nejlepší cenu!a prosím tam kde je plná výbava vše prostě co by mělo být k x boxu včetně všech kabelů atd díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu