Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nefungují některé hry


ernie.dave

Otázka

Ahoj, mám PSP FAT s flashem system software 5.00 M33-6

ale mam problém s některýma hrama, například: Metal slug, silint hill atd. když spustim mi hodí error: The game could not by started (80020148 ).

Nebo některé hry se zapnou ukážou mi reklamu PSP a pak už jen bílá obrazovka. Nevíte čim to je?

A ještě koupil sem PSP se slabou baterkou, koupil jsem si novou, ale stejně nefunguje PSP můžu zapnout a používat jen když je na nabíječce.

Díky všem za rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jj já ale ani nevim jakou mam verzi FW xD to je 5.00?

Dívej..1. Stáhni si Update 5.50 GEN-D3

2. Stáhni si Oficiální UPDATE.

3.Update 5.50 GEN-D3 zkopíruj do PSP/GAME

4.Oficiální UPDATE, zkopíruj do Rootu Memory Sticku:idea:

5. Spust Aplikaci v PSP...Menu GAME...TO JE TAM KDE MÁŠ ULOŽENÉ hRY:idea:

Kdyby ani tohle nepomohlo...tady máš podrobný Návod: http://console-forum.net/showthread.php?t=67953 Postupuj podle Řešení č.2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, koupil jsem si PSP 3004 nainstaloval jsem chicken + enabler, a postahoval par ISO her, jenze je problem ze mi jdou jen nektere, rekl bych ze spis ty starsi, treba GTA CHT, GTA VCS, God Of War, atd nemuzu rozfakat, pise mi to klasickou chybu: The game could not by started (80020148) provedl jsem puvodni nastaveni, nacitani UMD jsem vypnul, zapnul chicken potom enabler, ve VSH MENU jsem nastavil UMD ISO MODE: Sony NP9660 nebo M33 driver, vyzkousel jsem to takhle na FW 5.03 GEN-A a C, a stejnak..., nejde to..., tak jsem zformatoval kartu, a stahl ty potrebny veci znova(chicken, enabler) spustil vse jak to melo byt a zase nic!, uz jsem z toho celkem zoufalej:(, Budu vam vdecny za kazdou radu...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu