Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

chyba při vypalování


Raczek

Otázka

Cau, mám problém, vždycky když vypaluju nejakou hru tak se mi vypalování zasekne s chybou "write error", pokaždy při jinym poštu vypalenych %. Zkoušel jsem vypalovat podle různých návodů tady na fóru, přes clone cd, dvd decrypter ale nikdy se to nevypálí uspěšně, vypaluje to jakoby přerušovaně. pálím na verbatim r+dl rychlostí buď 1x, 2x nebo 2,4x. vypalovačku mám nějakou NEC zhruba 3 roky starou. myslíte že odchízí vypalovačka? mě to tak připadá, pokud někdo nemá nějakej chytrej grif uvítal bych link na vypalovačku s kterou nemáte problém. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to nevím ale tipoval bych že nebude dražší jak 300

edit: špatně sem tě pochopil, ta nová tak zhruba do litru, možná něco přes hlavně aby dobrě pálila

edit2: co tahle, myslíš že na tyhle by to šlo? http://aukro.cz/item941919504_lg_dvdrw_nove_zaruka_2_roky.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to nevím ale tipoval bych že nebude dražší jak 300

edit: špatně sem tě pochopil, ta nová tak zhruba do litru, možná něco přes hlavně aby dobrě pálila

edit2: co tahle, myslíš že na tyhle by to šlo? http://aukro.cz/item941919504_lg_dvdrw_nove_zaruka_2_roky.html

tuto vypalovačku mám a palí ok taže doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu