Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s videi


Magi23

Otázka

Dobrý den

Na pamětové katě se si podle návodu vytvořil složku VIDEO a do ní dal video ve formátu MP4 v PSP mi to ukázalo že tam žádné video není. Ale na pamětové kartě bylo protože mi ubylo asi 200 MB. Po druhé sem založil podle návodu složku PICTURE dal jsem tam obrázky ale PSP zase že tam nic není tak sem skusil přejmenovat PICTURE na PHOTO a najednou už to de obrázky jdou v pohodě . Ale ted co s tím videa Prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud umis anglicky tak tady to mas :

  1. Connect your Sony PSP to your computer.
  2. Once the Memory Stick shows up on your computer, create a new folder in the root directory of the Memory Stick, called MP_ROOT.
  3. Inside the MP_ROOT folder, create another folder called 101MNV01 or 100MNV01. Whichever name you go with, this folder is where all of your MPEG-4 videos must go.
  4. Transfer/Put/Upload/Copy some videos into either /MP_ROOT/100MNV01/ or /MP_ROOT/ 101MNV01/.
  5. Disconnect your Sony PSP from your computer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

  1. Propoj sve PSP s počítačem
  2. Jakmile se tvoje karta objeví v PC, vytvoř novou složku v kořenu karty s názvem MP_ROOT.
  3. Uvnitř MP_ROOT složky, vytvoř další složku s názvem 101MNV01 nebo 100MNV01.
  4. Videa kopíruj do /MP_ROOT/100MNV01/ nebo /MP_ROOT/ 101MNV01/.
  5. Odpoj své PSP od počítače.

EDIT : Omlouvam se za duplic post, myslel jsem ze sem kliknul na EDIT...

PS : Prelozil jsem ti to do CZ tak to snad tedka uz pochopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu