Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Baterie 3600 - Fake or not FAKE ?


mickey69

Otázka

Tady jsem našel baterku do PSP 3600 mAh chci se zeptat je to možné ? Vím už to tady na foru bylo myslim že to sem dával Tekken odkaz na orig. baterku 3600 mAH do PSP . Co si o tom myslíte ? Není to jen tak čínský ? Ty Vám klidně napíšou že to má 50 000 mAh 8)8)8)8)8) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

počkat, já si chtěl kupovat externí která má 26 000mAh....takže ju nemám kupovat?co mám teda dělat když si chcu zahrát dýl jak 3 hodinky?přikládám link

http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/16689-externi-baterie-26000-mah-pro-psp-100020003000-379/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
počkat, já si chtěl kupovat externí která má 26 000mAh....takže ju nemám kupovat?co mám teda dělat když si chcu zahrát dýl jak 3 hodinky?přikládám link

http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/16689-externi-baterie-26000-mah-pro-psp-100020003000-379/

tak tohle jsem ještě neviděl:shock:

jinak pokud jsi doma stačí vytáhnout baterii a zastrčit nabíječku a můžeš pařit non-stop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

spíš mi jde o to abych zapařil ve škole :--) takže?

E:samozřejmě ta baterka je externí takže 26k mAh je možné,ale na první pohled vypadá jako fakt čína.Kdyby to byla Sony věřil bych tomu je to kvalitka ale ta cena by byla vyšší.Třeba to vietnamští soudruzi popletli a má tam být 2 600 mAH :D ....joke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
spíš mi jde o to abych zapařil ve škole :--) takže?

E:samozřejmě ta baterka je externí takže 26k mAh je možné,ale na první pohled vypadá jako fakt čína.Kdyby to byla Sony věřil bych tomu je to kvalitka ale ta cena by byla vyšší.Třeba to vietnamští soudruzi popletli a má tam být 2 600 mAH :D ....joke

refresh

Mám ji v PSP Fat 3600 mAh a prozatím jede bezproblémů a žádný problém jsem nezaregistroval.

ty se s tímto nedostatkem energie spokojíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten obchod konzole-prislusenství.cz není zrovna chválenej, už jednou jsem tu četl že si tam někdo koupil original baterku Sony a domu mu přišel čínskej šmejd co nevydržel ani hodinu a když jim psal na e-mail tak mu ani neodpověděli. Nic méně už jenom ta stránka (vzhled) působí amatérsky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ta 26 000 mAh neni Fake(taky jak ktera)..ale externi jsou neco jinyho nez normalni.......

jinak jsem mel taky tu 3600mAh a byla pekne na p*** dalo se na ni hrat tak cca 30 min spis min.....proste ja bych si koupil radsi 1800mAh(nemam PSP ale mam ji doma kdyby nahodou fungl novou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Toto je na ban.Tyto děti pohoršují své okolí!

O jeho nízké inteligenci napovídá více faktorů :--(

Hleďme, zde promluvil zkušený 17 letý kmet nad hrobem :D Holt se musíme smířit s tím, ze se uz nepěstuje slušné vychování jako za časů První republiky, pane kolego.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu