Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim o pomoc s RRod :(


Davebitch007

Otázka

Čau lidi , asi před cca 4 měsícem jsem pustil xbox a blikaji mi od tý doby 3 red light of dead ale rozdíl je v tom , že xbox jede a muzu hrat ale spis bych tady chtel vyřešít chyby u her! Takže menu xboxu všechno okok i promitani filmu ale když pustím hru tak se mě tam začnou zjevovat chyby textury ale většinou na stejných místech a to mě zaráží!!! Ještě před chybou když xbox jel ok tak jsem měl od kamoša pujčenou hru assasin screed 1 A TAM chyba nebyla nikdy ale u ea skate a jiných her pořád chyba textůr jak říkám i na hrách na hdd. Dal bych xbox na záruku ale mám už flash..,,A když už bych si měl rrod podle návodu opravit tak kde seženu speciální nařadí?? DÍKY MOC ZA KAŽDOU ODPOVĚĎ!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::psp::psp::psp::psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Vypadá to Takhle nebo takhle? Bejvaj to příznaky RRODu nebo E74. Hlavně se do toho nepouštěj sám' date=' doporučuju to rovnou prodat nebo zkusit reklamaci, jestli máš v pořádku plombu ...[/quote']

Nic z tohoto ... nohloi by to byt i zanesenou mechaniikou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu