Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dantes Inferno - help


KingsteRko

Otázka

Prešiel niekto už túto hru?

mám taký malý problém... som na okrúhlej klietke, kde sa vlieva pomaly láva, a bohujem najprv s nejakými obludami, potom sa začnú vytvárať také ohníky. problémom je, že nviem čo ďalej, a ten valec na ktorom bojujem sa pomaly naplňa lávou. až sa naplní, Danteho to zabije.

Poradí niekto?

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Cus , moc sem nepochopil o jakou cast hry jde...hral jsem to az do ty casti kdyz ses tam u toho modryho viru a na tebe jdou takovy modry koule tkery muis poslat proti tomu viru a udela se ti tam diira a ty do ni skocis...pak uz me to nebavilo...pokud to co si myslel je predtim co sem ted napsal tak odepis...jinak zkus kouknout na youtubko do searchu napis : dantes inferno walttrought(ebo jak to je) a listuj po partech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj už som to prešiel, ono na nich naozaj trebalo ísť moc rýchlo...o čo som sa snažil asi od 20 pokusu :wohow: ale tie ohníky sa stále obnovovali tak som myslel že mám robiť niečo iné...

ďakujem za rady ;-)

googlil som tie tutorialy a waltroughty ale ešte bohužiaľ nie su.

btw ten modrý vír som asi ešte nemal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu