Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dantes inferno-zasek jsem se


sx2000

Otázka

když vejdete do místnosti,tak primo naproti sobě máte paku,když ji použiju leje se láva do hrnce.Tím že se to převaží o kousek dal vyjede nahoru takovej velkej sloup.Naproti sloupu je pomnik na save a napravo od nej krabice ktera se da posupovat list po ni a tak.Uz je to x tej den a fakt nevim,s tou krabici me nikam nenapadlo kam dat aby byla uzitecna a na ten sloup prave nemuzu vylist ani slist nic.Nevite nekdo pls jak na to?:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tam sem byl nedavno a byl sem tam asi 8 dni :D..nejsem si jistej jestli si to pamatuju, ale tu krabici posun nekam vedle ty paky aby kdyz se tam leje ta lava, tk aby se to tam zaseklo a ta lava se tam furt lila, no a potom se musis vratit zpet ;)..ale nejsem si jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když vejdete do místnosti,tak primo naproti sobě máte paku,když ji použiju leje se láva do hrnce.Tím že se to převaží o kousek dal vyjede nahoru takovej velkej sloup.Naproti sloupu je pomnik na save a napravo od nej krabice ktera se da posupovat list po ni a tak.Uz je to x tej den a fakt nevim,s tou krabici me nikam nenapadlo kam dat aby byla uzitecna a na ten sloup prave nemuzu vylist ani slist nic.Nevite nekdo pls jak na to?:bash:

už vím co jsi myslel musíš tu krabici odtáhnout k té páce, potom použij kliku a rychle strč krabici pod ten kotel aby se nevrátil zpět.

Koukni se na tenhle gameplay. Je to sice z xbox verze, ale je to úplně to samí jako na PSP, kromě grafiky. Tam to je jak to udělat. :D

http://www.youtube.com/watch?v=by0Ssd0VkLg

myslel úplně něco jiného, máš snad na videu nějaký kotel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dupenka: Video mam spravny, tak nevim co delas. :roll: Koukni se na to video v 4:05 priblizne, tam to mas. Vejdes do mistnosti, 1. naproti sobe mas paku a nejaky hrnec, 2. kdyz tu paku pouzijes leje se lava do hrnce a a vyjede tam ten tunel, 3. naproti tomu tunelu mas Save a mas tam tu bednu hned vedle. Takze radsi se zamysli nebo se poradne podivej na to cely video a ne na prvnich deset vterin. Takze priste radsi :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dupenka: Video mam spravny, tak nevim co delas. :roll: Koukni se na to video v 4:05 priblizne, tam to mas. Vejdes do mistnosti, 1. naproti sobe mas paku a nejaky hrnec, 2. kdyz tu paku pouzijes leje se lava do hrnce a a vyjede tam ten tunel, 3. naproti tomu tunelu mas Save a mas tam tu bednu hned vedle. Takze radsi se zamysli nebo se poradne podivej na to cely video a ne na prvnich deset vterin. Takze priste radsi :ziped:

tak když tady dávám video, které má skoro 10 min, tak napíšu od jaké minuty to je.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ten kdo ma s tim problem se na to radsi podiva cely, ne? To tak nevadi. Nebo neni tezky si to pretocit a kouknout se kde je presne to co potrebuje. Jde o to, ze se podivas na chvili z toho videa a neprohlidnes si ho cely a hned pises, ze je to spatny video. Kdyz jsem tuhle hru hral, tak jsem se zrovna tady taky seknul a hledal jsem na youtube co delat a ty 4 minuty predtim zas tolik nevadej. Hlavne ze to v tom videu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ten kdo ma s tim problem se na to radsi podiva cely, ne? To tak nevadi. Nebo neni tezky si to pretocit a kouknout se kde je presne to co potrebuje. Jde o to, ze se podivas na chvili z toho videa a neprohlidnes si ho cely a hned pises, ze je to spatny video. Kdyz jsem tuhle hru hral, tak jsem se zrovna tady taky seknul a hledal jsem na youtube co delat a ty 4 minuty predtim zas tolik nevadej. Hlavne ze to v tom videu je.

jo v pohodě jen, že jak jsem se podíval na začátek, který byl o něčem jiném tak jsem si myslel že jsi dal špatné video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu