Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hdd


Lowerider

Otázka

Zdravím :)

Mám Xko Arcade a nechcou se mi pořad kupovat jen DVD tak sem si řekl že bych si koupil HDD..Hledal jsem tady na forku nějake info o tom co a jak :8) .. Skoro vše chápu teda asi až na to nejduležitější :D .... Mam kupovanej "flashlej" xbox (jedine co vím tak že je tam FW 1.6 ) , a chci se zeptat , když si z komplu hodim ty hry na HDD tak mi pojedou ? nebo musím mít ještě "Flashnutej" nějak ten hadr ??

Předem díky :)

(a omlouvam se pokud se na to někdo už ptal ale nenašel sem to tu :D každopadne diky moc )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nevím , ta hlučnost mi nějak extrémně nevadí , načítáni je podle mého taky rychle (stačí to )..Jen asi to opotřebovaní mechaniky ... Mě šlo spíš o to že když si koupim HDD za 1500 (HDD+ ten rozbočovač /nebo co to/ na propojení s PC) tak že bych se zbavil těch DVD a snížil i opotřebení Disku DVD a Mechaniky, je mi jasné že když se ta hra načítá z HDD tak tolik nepotřebuje jet mechanika.. Ale takto nevím , asi mi to vyhovuje bez HDD teď, her které by mě bavili a jsou na vice DVD moc není (Mass Efect , Forza ) takže se mi to zatím zdá zbytečné .. Ale děkuji za informace :) třeba za čas změním názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nacitavanie je niekedy pri DVD problem v doskakovani textur atd. Napr. pri GTA4 pri rychlej jazde mi zmizli pod nohami textury, z HDD bezproblemov. A ja si myslim, ze hranie pri tichsej konzole, hlavne vecer - noci, je ovela pohodovejsie ako pocas hrania pocuvat kvilenie mechaniky, ked hlada data :D O opotrebovani mechaniky ani nehovorim, ked ti flashnuta mech. zacne blbnut pri citani, potom uvidis :D

Vsak si rob ako chces...

EDIT: "je mi jasné že když se ta hra načítá z HDD tak tolik nepotřebuje jet mechanika." - ako tolik? hru instalujes cca. 10 minut a potom pri zapnuti sa na 3 sekundy pootoci DVD v mechanike kvoli overeniu a hras aj niekolko hodin v kuse bez tocenia DVD v mechanike. To je velky rozdiel, ako sustavne tocit a pocuvat mechaniku :D

A bez HDD si v niektorych automobilovych hrach nepozries "zaznam pretekov" (napr. Forza2 - mam overene), pricom hra nemusi byt nainstalovana...jednoducho bez zapichnuteho HDD v konzole sa v menu po pretekoch neobjavi ponuka "zaznam" (replay).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu