Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 2 - dotaz na monitor


Typan Cz

Recommended Posts

zdar, plánuju si obnovit svojí sestavu společně s monitorem a chci si na tom jako první hru zaparit (origos :)) Assassin's Creed 2ku, ale jelikož mám na monitor malej prostor, tak nemůžu mít žádnej obří monitor (a 22" za normalni cenu ma jen rozliseni 1920:1080) a AC2 má max rozlišení 1920:1200.

Teď k problému - chci se zeptat někoho, kdo má monitor s rozlišením 1920:1080, jestli má AC2ku přes celej monitor (já když sem hrál na NTB AC1ku, tak sem měl dole a nahoře takový černý pruhy a moc se mi to nelíbilo :))

dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC1,2 jsou myslím zrobení pro 16:9 ... ale jak píšeš že ac má max 1200p (to asi znamená že je i na 16:10)

navíc já mám 19'' 1366x768 (myslim) je to 16:9 je to full screnn všechny hry jsou robené pro 16:9 (1920x1080,1280x720,1366x768 atd)

a to máš jedno jaký máš rozlišení monitor záleží na poměru stran(16:9,16:10,4:3)

16:9 (1920x1080) podporuje každá hra full screen s 16:10 možná bude mít některé hra problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Čau

Chtěl jsem se ještě optat na rok starý problém. Teď vyjde Assassin´s Creed Brotherhood a já se bojím abych neměl stejný problém s rozlišením jako u ACII. Jedničku jsem nehrál, ale vím, že jsem měl ve dvojce přesně ty samé černé pruhy a nešlo to nijak přenastavit. Zkoušel jsem nějaký patch na grafiku ATI kerou vlastním, protože ta je obecně problémová, ale hodilo mi to eror.

Já mám parametry monitoru : 19palců a 1280x1024

AC bych si chtěl zahrát a jak jste psali to s tim rozlišením jak to mám udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj znovu se ozývám

Takže, otec má novou grafickou kartu (ATI Radeon HD 5670, 1GB GDDR5, 128-bit) a říkal, že přiložené nejnovjší ovladače přímo nainstaloval z přiloženého cd-čka. Jsou tam nahoře i dole ty černé pruhy a nově se objevily i u hry Bulletstorm (mimo Assassin´s Creed 2).

Hledal jsem různě řešení...http://www.pcporadenstvi.cz/windows-7-graficke-karty-ati-jak-nastavit-full-screen-ve-hrach - zde jsem něco našel, ale brzy jsem pochopil že to neni ono, ale šťoural jsem se v tom Catalystu v domění, že by tam šlo něco přenastavit. No problém je, že to jakoby mám na celou obrazovku ale mám tam ty černé pruhy na rozlišení 1280x1024.

Děkuji za každou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu