Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty : Modern warfare 2 - razor 1911 - chyba !


merkurer

Recommended Posts

Dobrý večer ! Chci vás porprosit o radu. Tuhle hru cracknutou a upravenou razorem1911 jsem si v pohodě nainstaloval, cracknul ale když ji chci otevřít tak na chvíli jako by kursor myši pracoval (však to znáte :) ) Ale za pár sekund zase ručička a hra vubec nenajede ani se o to nepokousi jako by se nic nestalo. Zkousel jsem to uz i pres zastupce ve start menu tak samo z program files ze slozky s hrou a porad se nic nedeje. Jsem uz z toho nestastny. System (kdyz dam pridat a odebrat programy) mi ji tam vubec neukaze - jako by nerozpoznal ze jde o aplikaci tak jsem ji zkousel reinstallnout tak ze jsem ji proste z program files a ze start menu smazal a znova instalnull ale pořád nic. Zkoušel už jsem snad všechno a jsem zoufaly. Mám win7. Není to na cd takže nemůže byt chyba v datovém nosiči (je to na hdd :) ). Díky předem za všechny odpovědi.

P.S. Neřešte mojí češtinu (už jsem ospalej :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu