Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktivni 5.1 repro soustava


Dmitrijryba

Otázka

Cau lidi potreboval bych poradit..Mam starsi televizi a zvlast aktivni 5.1 soustavu reproduktoru a chtel bych pripojit svuj xbox360 tak aby mi yvuk sel z externich reproduktoru 5.1 ale nejsem si jist zda tento kabel je to co potrebuju http://shop.computershop.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=50729&stiplname=xbox-360-component-hd-av-cable Do ted jsem to mel pripojeny pomoci klasickeho kabelu k televizi ktery ma na konci jen 3 koncovky (bilou, cervenou, zlutou). Jestli to dobre chapu tak ten zluty je na Video signal..a pokud je to tak i u toho vyse uvedeneho kabelu tak zbyvajici 5 je na zvuk? ale v tom pripade pro 5.1 soustavu mi porad chybi 1 kabel..Nevite jak se daji pripojit externi 5.1 bedynky?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dmitrijryba, skor ako zacnes uvazovat nad urcitym kablom, tak sa skor pozri a uvedom si, ze aky/e ma vstup/y tvoja reprozostava 5.1. Az potom treba hladat kabel. Pretoze ten komponentny kabel ti bude nanic, ked mas stary TV bez komponentneho vstupu...na komponentnom kabli mas na zvuk 2xcinch audio rovnako ako na tvojom terajsom kompozitnom kabli :D

Tak napis nam, ake vstupy ma reprozostava, resp. daj link na tie repraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to stara ropro soustava od domaciho kina ale super na ni je ze je aktivni..zesik je ulozeny primo v subw.. a vstupy jsou prave takovy jako jsou konektory na tom kabelu http://shop.computershop.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=50729&stiplname=xbox-360-component-hd-av-cable az na to ze do toho zesilovace mam zapojit 6 kabelu ( 5 satelitu a 1 subw. ) ten kabel co jsem nasel ma jen 6 konektoru tim padem mi pak chybi konektor na video signal..Tak vubec nevim jestli mi ten kabel pomuze..treba existuje nejaky jinej????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to stara ropro soustava od domaciho kina ale super na ni je ze je aktivni..zesik je ulozeny primo v subw.. a vstupy jsou prave takovy jako jsou konektory na tom kabelu http://shop.computershop.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=50729&stiplname=xbox-360-component-hd-av-cable az na to ze do toho zesilovace mam zapojit 6 kabelu ( 5 satelitu a 1 subw. ) ten kabel co jsem nasel ma jen 6 konektoru tim padem mi pak chybi konektor na video signal..Tak vubec nevim jestli mi ten kabel pomuze..treba existuje nejaky jinej????

Uvedom si, ze na tom komponentnom kabli su audio iba 2 cinche - cerveny, biely...ostatne su pre video - pre komponentny vstup na TV: cervena, zelena, modra, cize z anglickeho RGB...a je tam aj zlty video cinch, pre obycajne AV zapojenie, co uz vlastne mas s tym AV kablom...pochopil si? :D

Neviem ake su to repraky, ale ja pochybujem, ze bez receiveru ich spustis. Prehravac so zosilovacom z domaceho kina uz nemas? Tam by si mohol pozriet vstup a tak si pripojit konzolu.

Zda sa mi, ze spekulujes a chces vyriesit neriesitelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo takhle to je :D ja jsem myslel ze to mnozstvi tech kabliku je na 5.1 zvuk.. Dik za vysvetleni..ale porad me zajima jakym zpusobem muzu pripojit xbox k reprackum tak aby mi fungovaly vsech 6..chtel bych nahradit stary dvd prehravac xboxem, aby mi fungoval jako domaci kino...jde to vubec nejkym zpusobem zapojit??? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Buďto zapojit do repráku stereo, hodně 5.1 soustav dokáže stereo pustit do všech repráku (nebude to ale přímo 5.1 zvuk ale furt jen stereo byť rozložený na všechny repráky) jestly chceš aby směl 5.1 zvuk tak musíš mít buď repráky s optickym vstupem nebo reciever do kterýho píchneš hdmi a z recieveru povedeš obraz do TV a do repráků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo takhle to je :D ja jsem myslel ze to mnozstvi tech kabliku je na 5.1 zvuk.. Dik za vysvetleni..ale porad me zajima jakym zpusobem muzu pripojit xbox k reprackum tak aby mi fungovaly vsech 6..chtel bych nahradit stary dvd prehravac xboxem, aby mi fungoval jako domaci kino...jde to vubec nejkym zpusobem zapojit??? Diky

Aky stary DVD prehravac? Z toho domaceho kina, co mas aj repraky? Vlastne ani neviem, co mas doma - ci mas domace kino nejake pozliepane, alebo? Ak chces radu tak napis ake domace kino mas (komplet). To domace kino ma aky vstup pre zvuk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu