Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

To lze praktikovat i na konzolich bez zasahu? (nehrozi postih v podobe bananu?)

myslím že to je jen pro ty kdo má flash, ale pro ty co mají legál, tak už to funguje, opravdu od 11hodiby, je to paráda, a aby to nebyl EPIC tak když odehraješ víc jak 100hodin v MP bety tak dostaneš na trvalo do plné hry GOLD Lancera a skin Trash ball. Prostě klasika od EPICU, snaží se ze všeho vydojit maximum, už teď se netěším na ajchy, protože budou rčitě težký a složity jako u dvojky, ještě že tu už mám na těch 100% dohranou:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jede to dobře, kdyby někdo potřeboval ten 80mb soubor, můžu uploadnout. Po netu kolují dvě zdánlivě stejné verze, ale ta jedna po stažení ukazuje jen "exit beta" :D:D

Jinak smutná zpráva pro no-jtag postupy, s připravovaným updatem dashe již no-jtag nebude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem to hran asi 6 hodin a musim rict ze hratelnost bude jako stary dobry GoW1 :) Bomba

to s tebou souhlasím, s dvojkou to trochu přestřelili, proto taky řekly že na trojku udělají betu aby měli od hráčů poznatky co je dobrý a co ne. Konečbě se dá pořádně hrát.Jen se trošičku bojím aby plná hra nebyla horší. Už se tomu několikrát stalo, že beta byla super a konečná verze hry byla průšvich, ale snad se to EPICU nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja budu stejne GoW3 kupovat hlavne kvuli singlu kde EPIC snad nezklame, jestli se takhle povede i multak bude to neco navic a budu za to rad, protoze me to vcera hodne bavilo... Trosku me mrzi ze se hraje jen Team Dethmatch, takovy trashball vybizi k jinym rezimum, jinak prave Trashball je genialni mapa, zajima me jestli alespon jedna z map zapada do pribehoveho pozadi, ale trochu pochybuju. Checkout je taky super, ne tak dobra jak Trashball, ale porad je to chytre udelana mapa, kde si hrac uzije spoustu zabavy. Jeden dotaz, jde nejaky tlacitkem rychle prepinat zbrane? V ty bitevni vrave jsem to vcera ani nezkousel a SP GoW2 uz jsem dohral pred nejakou dobou a prepinani naa dpadu je strasne neprakticke,,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja budu stejne GoW3 kupovat hlavne kvuli singlu kde EPIC snad nezklame, jestli se takhle povede i multak bude to neco navic a budu za to rad, protoze me to vcera hodne bavilo... Trosku me mrzi ze se hraje jen Team Dethmatch, takovy trashball vybizi k jinym rezimum, jinak prave Trashball je genialni mapa, zajima me jestli alespon jedna z map zapada do pribehoveho pozadi, ale trochu pochybuju. Checkout je taky super, ne tak dobra jak Trashball, ale porad je to chytre udelana mapa, kde si hrac uzije spoustu zabavy. Jeden dotaz, jde nejaky tlacitkem rychle prepinat zbrane? V ty bitevni vrave jsem to vcera ani nezkousel a SP GoW2 uz jsem dohral pred nejakou dobou a prepinani naa dpadu je strasne neprakticke,,,,,

Co se týče map, tak by do bety měli postupně přidat i jyný mapy a taky další herní režimi jako je King of the hill. Jinak s tím přepínáním zbraní tě nepotěším, jde to pouze křižovým tlačítkem, ale je to o zviku, věř mi už jsem pár desítek hodin MP odehrál:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, koukal jsem uz na ten program a vim ze pribidou mapy i rezim tesim se, to prepinani me trosku stve, vim ze je to o zvyku, ale je to hrozne pomale, zlate prepinani Ykem.....tady vetsinou umru proto, ze nedokazu tak rychle prepnout na brokovnici :)

Je to fakt o zvyku, já jsem si teď pořídil ten nový gamepad s otočným křížem a je to možná o trochu lepší. Jinak nechci radit ale člověk musí hodně předvídat, když už se blížíš ke kotli nepřátel hned přepni na brokárnu a ne až se tam dostaneš to opravdu hodně zdržuje, a chce to pořád průběžně přebijet a pořád utíkat, kotouly a krýt se za překážky. Je mi jasný že se to lehce řekne ale hůř dělá:-) Kdyžtak mirkni na youtube kde borci radí jak správně hrát GOW. Předvádí základní pravidla a zásady této hry a taky někteří dokonce mají speciální držení ovladače v ruce.Je to opravdu poučný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zezačátku sem se u toho jen vztekal a nadával ale jen do doby než sem si zvykl že se to hraje jinak než multak v crysis. Tam po sobě všichny střílej na velkou dálku tady je vetšina soubojů "z očí do očí"

GEARSY jsou na MP hodně specifický, jak říkáš je to hodně boj na tělo, pro mě je to the best of MP co znám a co jsem zkoušel. Je pravda že si EPIC dal záležet poupravil spoustü věcí co mě štvaly na dvojce. Díky betě už mám otevřenou postavu Coula v oblečku z Tarashballu a taky už jsem si otevřel gold retro lancer do plné hry:-) Mají to dobře vymyšlený aby donutili hrát betu, i když asi nikoho nutit nemusí:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že zlatej lancer je jen ten Retro kterej mi vůbec nesedí.

hele mě taky ze začátku neseděl, ale po odehrání několika kol s ním bych ho už za nic neměnil. Má brutální sílu ,i když na úkor velkému rozptilu a pomalejšímu přebijení. No a ten bodák je paráda:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu