Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

Tady jde spis o to, ze rad a uplne zbytecne mluvis za ostatni ;)

Takze kdyz se zeptam na najekho uzivatele na neco, co se tyka primo jeho, tak me vazne nezajimaji teorie ostatni clenuch fora ;)

Navic, ikdyz verim ze to nema, tak me zajimala i jeho reakce, protoze vim, kolik casu tomu Bart venoval a jak moc to chtel ;) Ale to predpokladam taky nejak tusis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tady jde spis o to, ze rad a uplne zbytecne mluvis za ostatni ;)

Takze kdyz se zeptam na najekho uzivatele na neco, co se tyka primo jeho, tak me vazne nezajimaji teorie ostatni clenuch fora ;)

Navic, ikdyz verim ze to nema, tak me zajimala i jeho reakce, protoze vim, kolik casu tomu Bart venoval a jak moc to chtel ;) Ale to predpokladam taky nejak tusis ;)

Opět musím sohlasit s DeSmondem....Rockyzz prosím tě nestav se do role mluvčího ostatních lidí na fóru...zkus se prosím tě tento zlozvik odnaučit :), nebo pokud máš neskonalou touhu něco někomu sdělovat, tak se přihlaš do klubu anonimních alkoholiků a tam se vypovídej:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi je te lito Bartiku, to nastve nejvic, kdyz tomu clovek venuje tolik casu a pak se stane tohle, navic, kdyz to bylo tak na dosah....

Umberto: Presne :) Clovek se ani nedivi, ze je kazdej druhej tejden rockyzz zabanovanej, to jsou pak na foru nejlepsi casy ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se tohle vubec takhle obejit? Neni to v MP nejak vazane na gamertag? Protoze to by si pak kde kdo mohl stahnout seriously 3.0 .....
Jsem si jist že se to na 101% obejít nejde (až na nějaké bugování ajchů na hodně starých hrách a hodně starých verzích konzole když ještě byl pre-nxe dash) a takovéto savy se ani nedají "stáhnout" protože je to vázané na GT. Maximálně to jde z SP savama a za to ani nedostaneš ajchy - a to zrovna píšu o SP savech na PS3, na xboxu to myslim nejde vůbec ani SP savy nahrát stažené... Edit aka zjednodušení: nahrát cizí statistky je prostě nemožné
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaky dotaz na "helpdesk" epicu by asi taky nepomohl co? Respektive otazka je v cem je problem, ale prece to "nekde" byt musi, neverim ze by jim to proste natrvalo zmizelo ze servru......

No jak jsem řekl, nahrát cizí statistiky je na xlive nemožné, ale jako v Epicu nebo vývojáři her kdyby jsi jim jakože napsal by ti pomoc mohli, ale tady je ten problém že těchle problému jim tam chodí asi docela dost a navíc psali že zrovna tenhle problém se nedá nijak řešit, takže nevim no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to je fakt chovani na pest.....bejt v americe tak uz nich soudim prachy :D

Hele ber to tak, vytvořily úžasnou herní sérii a snaží se a by to lidi furt bavilo, sice na tohle se docela vysrali a taky bych je za to fakt skopal, ale co s tim nadělat.

Jinak, takové chyby jsou normálně u většiny her vyřešit, že jim tam prostě napíšeš, akorát tady to nejde vůbec, což mi ani trochu nedává smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale na co to vsechno je, kdyz to pak ztroskota na takove kravine? Tohle by si studio jako Epic vubec nemelo dovolovat.....a rozhodne by to meli nejak resit.....

S tím na 100% souhlasím když ten bug byl už skoro stejnej a neřešitelnej u GoW2 a ted tohle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si jist že se to na 101% obejít nejde (až na nějaké bugování ajchů na hodně starých hrách a hodně starých verzích konzole když ještě byl pre-nxe dash) a takovéto savy se ani nedají "stáhnout" protože je to vázané na GT. Maximálně to jde z SP savama a za to ani nedostaneš ajchy - a to zrovna píšu o SP savech na PS3, na xboxu to myslim nejde vůbec ani SP savy nahrát stažené... Edit aka zjednodušení: nahrát cizí statistky je prostě nemožné

sklamutě ale možné to je ;) a nejen u gow 3 ale i u dalších her ale nejedná sa však o cizí statistiky ale o tvoje nové statistiky ktere si sám uděláš ovšem ne ve hře ale v jednom prográmku na pc ;) takze jinymi slovy pokud bych chtel mam za 5 minut seriously 3.0 otevrene jenomže epic tohle banuje nejedná se ale o ban na xlive učet ani na konzoli je to permanentní ban na multiplayer v gow 3 a to je jeden ze dvou duvodu proc bych si to ja nikdy nenamodoval ;) a tim dalsim je to ze si to chci otevrit poctive :) už mám 34/65 onyxovek a jedu dál ovšem pokud by se mi stalo to co bartovy tak bych si to asi namodoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím o tom editoru profilu ale to bych nepoužil mě by stačilo kdyby se mi vrátilo 35 medailí i kdybych měl zbytek rozjíždět od nuly

Zkus jim napsat slušnej mail a uvidíš třeba ti pomůžou... jinak bych ten editor klidně použil, takovejch ztrazecenejch věcí bych si nenechal líbit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera, když koupim MS Pointy tak se rozhoduju jestli DLC do BF3 nebo GoW 3... utratil jsem posledních 800 za Fenix Rising Map Pack a oni za tejden zlevněj RAAM´s Shadow na 800? :( :D

28. února - Gears of War 3:

Gears of War 3 RAAM’s Shadow (800MS)

Gears of War 3 Horde Command Pack (560MS)

Gears of War 3 Weapon Skin Collection: Launch Collection (1800MS)

Weapon Skin Bundle – Haze Set (160MS)

Weapon Skin Bundle – Thunderstorm Animated Set (160MS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera, když koupim MS Pointy tak se rozhoduju jestli DLC do BF3 nebo GoW 3... utratil jsem posledních 800 za Fenix Rising Map Pack a oni za tejden zlevněj RAAM´s Shadow na 800? :( :D

28. února - Gears of War 3:

Gears of War 3 RAAM’s Shadow (800MS)

Gears of War 3 Horde Command Pack (560MS)

Gears of War 3 Weapon Skin Collection: Launch Collection (1800MS)

Weapon Skin Bundle – Haze Set (160MS)

Weapon Skin Bundle – Thunderstorm Animated Set (160MS)

To já měl větší smůlu. O vánocích jsem si koupil Horde Command Pack a RAAM’s Shadow a o 2 dny později zlevnili Season Pass na 1800MSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu