Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

pokud by v onlinu nebyla sawed offf shit (lupara) tak je to pro mě nejlepší multiplayer

Jo to je pěkně ošklivá věcička no... :D :D

U mě vede v mulťáku BF3... bavil by mě asi i víc GoW mulťák nebejt oněch mistrů, který tu furt omýlám dokola :D ale i tak je to zatim furt skvělá věc na odreagování od BF a jinejch her :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Možete mi nekdo vysvetlit co je to ten Sawed Off Shit ?

Thx pokud vysvetlite ( na youtube sem to moc nepochopil )

Jsi to napsal přesně takhle na youtube? :D :D Sawe-Off je malá opilovaná brokovnice :D

Ale je hustý, že když napíšeš na youtube Sawed Off Shit... první video GoW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silná jak prase, ale zase nemá range... což 80% hráčům proti mě nevadí, když si doběhnou až ke mě aby mě rozstřelili na kousky :D

nemá range vazne ja sem potkal v onlinu i par lidi co sni v uvozovkách snajpřili :D me treba týpek sfouknul s upilovanou na takovejch realnejch 10metrů

jinak pro srovnání

gnasher damage:

600 normal ammo

800 active ammo

sawed off shit damage:

2500 normal ammo

2500 active ammo (má jen větší dostřel ale damage zůstává stejný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě... vážně jediný co tu hru pro mě furt víc a víc degraduje!? Kampaň fakt luxusní příběh, Multiplayer originální a skvělej ale se** se to víc a víc bohužel :(

Hm, pribeh... podla mna ten obrat bol zvlastny, ako keby scenarista nevedel co si po epickej a uzasnej dvojke s pribehom pocat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
chapu dobře že Season pass je neco jako kod na stahnutí všech dlc map abych za ne musel platit ten Season pass mi to zpristupni ?

Season Pass zaplatíš jednou a máš zaplacené všechny 4 DLC. Normálně kdybys platil po jednom tak bys dal asi 3600MSP za Season Pass dáš jenom 2400MSP (dneska to je možná míň, to nevím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak mě se hra dostala do rukou až před nějakou chvilkou, takže i já sem (sice už s křížkem po funusu) napíši svůj názor .

GOW 3 se mi z celé trojice GOw líbí asi nejvíce, co se týče po grafické stránce, tak po stránce příběhové. Nutno dodat, že ještě nejsem u konce hry (Act III, Chapter I), takže jsem celkem zvědav čím, mě hra ještě překvapí. Do této doby jsem se u hry bavil perfektně a nejsem kolikrát schopen se od ní odtrhnout a jít hrát něco jiného. Multiplayer neposoudím, jelikož jsem hráč, který hraje pouze single .

Zkrátka a dobře, je škoda že série GOW skončila už u třetího dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu