Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Urcite, spekulaci probehlo mnoho, ale v zasade je to skutecne tak, ze GoW 3 proste uzavira Marcusovu trilogii, ale urcite se dockame dalsi her z universa GoW, zasazeni je samozrejme nezname, o tom se da jen spekulovat, dst pravdepodobne na tom, ale nebude makat Epic, ikdyz si to urcite dost ohlida, dost pravdepodobne se jevi ti People Can Fly, kteri se uz osvedcili s predelavkou GoW 1 na PC a pozdeji i s vlastnim Bulletstormem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to tvrdil vždicky že nejlepší je první díl, ponurý akční a drží napětí ve hře.

jj je nejlepsi ja sem jeden cas nad ni stavej trojku ale ted uz ne... moje srovnání:

singleplayer

gears of war 1

+ lepsi atmosfera

+ tezsi pasaze

- kratsi herni doba

gears of war 3

+ lepsi grafika

+ spousta zábavných easter eggů

- občas hodně nezáživný příběh

multiplayer

gears of war 1

+ ideální mapy

+ vyváženost zbraní

+ skill

- host zde má až o 10% vetšší damage než ostatní

gears of war 3

- boti

- lupara

- retro lancer

- příliš velké mapy

- příliš mnoho playlistů

- host zde má také vetší damage než ostatní hráči ve hře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyžz se bavíte o te jedničče.. dohrál jsem ji ale jak dostanu bose a skončí hra a vypnu ji a zapnu tak mam v posledni kapitole otevrenou jen tu misi s vlakem a v predposledni kapitole mam predposledni misi.. mam to nejaky rozhozeny a pokracovat muzu z predposledniho actu.. :/ tak se chci zeptat jestli se to nekomu stalo.. znovu se mi to prave hrat nechce protoze to neni zrovna jednoduchy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje se ještě GoW 1 MP? :) 3ku už sem pomalu přestal hrát... věčně je to hra s botama proti OP týmu :D

hraje ja ho ted parim celkem dost :) dopoledne mas celkem problem se nekam napojit ale od tech 17:00 do 02:00 je tam lidi jak na jebano kolem tý 23:00 mas problem najít volný místo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, jenom dělám let´s play na GOW3. Potřebuji větší sledovanost tak musím dělat reklamu :cheesygrin: http://www.youtube.com/watch?v=0F7lD9xo6DY

Za nějaký ten odběr bych byl velmi rád. :D A když tak by mě zajímaly i vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohuzel jsem to ani nedokoukal, pac me tam stvali hodne dve veci, absence zvuku a absence nejake vetsi interakce s tou hrou a reakca na ni. A nektere reci, ktere bych cekal spis v zakulisi :) Neber to ve zlem jen moje subjektivnejsi uprimna kritika....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohuzel jsem to ani nedokoukal, pac me tam stvali hodne dve veci, absence zvuku a absence nejake vetsi interakce s tou hrou a reakca na ni. A nektere reci, ktere bych cekal spis v zakulisi :) Neber to ve zlem jen moje subjektivnejsi uprimna kritika....

Jo však proto jsem to tu dal, abych slyšel kritiku a něco s tím udělal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Epic Games oznámilo nové Gears of War. Informace se dozvíme v pondělní konferenci. Nikdy jsem nebyl šťastnější :wohow:

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=bomba-dne-epic-games-oznamuje-nove-gears-of-war-170025

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu