Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

Ja si teda taky radsi zahraju nejaky death match ci coop, ale horda je fajn a nova horda v GoW 3 se strategickymi prvky mi prijde hodne zajimava, plus se tesim na Beast mod :)
Jop, na beast mod se tēšim asi nejvíc, ale o koupy hry zatím jen přemýšlím...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No, to je každýho jinej názor - mě horda ani tak moc nebaví, mám radši zombie mod v CoD (což je hodně podobné ale i tak)
zombies jsou taky fajn.Jinak je zajímavé že nejlepší hráči na světě v Hordě jsou dost staří.Věkový průměr je nad 35let.Prostě něco pro pamětníky.Škoda jen ,že u nás to nikdo nehraje na dostatečné úrovni a já to musím stále hrát s cizinci.To mě velmi mrzí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zombíkách musíš ty mapy furt měnit, a ne skoušet furt jednu dokola, pak je to velká zábava - ale chce to 4 lidi a teamově spolupracovat :D

Kdyžoni tam byly jen 2 mapy když sem hrál navíc se mi víc libí GOW kde je pohled z třetí osoby a je tam možnost krytí atd.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

A je to tu, máme tu achievementy oficialne potvrzene:

Seriously 3 vypada zajimave, hlavne jsem zvedavy na ziskani Onyx medaili a take, jak dlouho bude trvat level 100. :D Aby to nakonec nebylo neco jako: Jo, jsem rad, ze tam neni pocet killu, ale ty medaile jsou jeste horsi. :D

Navic kampan pro ctyri hrace vypada take zajimave. Horda zustava, navic Beast mod, nejaky Arcade mod v kampani.

Navic ajch:

Get a kill with every Locust monster in Beast mode (any difficulty).

vypada take velmi zajimave. Takze myslim, ze se opravdu je na co tesit. Achievementy vypadaji relativne jednoduse, ale ty medaile muzou byt zahul. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem celkem překvapemej , takto to vypadá že to nebude zase tak stračný, teda až na ty medaile, vím jak to bylo v betě, tam jsem měl asi polovinu medailý a level 100 rozhodně bude na hodně dlouho. Ale jinak si myslím že to pujde. No a další věc potom časem DLC to asi bude problém s ajchama jak už to u EPICU bývá:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se těším až budu hrát za Tickera. Ale Kantusovo ozivovani vypada taky zajímavě. :D Bude to proti AI nebo to má být proti hráčům?

Ja bych si rad zahral za Brumaka, ale to asi nepujde....jinak doufam ze se bude hrat proti hracum....ja mam o beast modu prdstavu, ze to bude takova napodoba Versus modu z L4D, zatim to na me tak pusobi, ale muzu se mylit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Nemuzu uverit ze uz zbyva jen mesic :) Neuveritelne :) Hrozne se tesim :) Ale nevim jestli si to nenecham na pareni v coopu s kamaradem...

ono je tam co-opů několik, ve dvou , ale i ve čtyřech lidech, celkem náročný , ale zase to bude prdel. Já si veznu na to i dovolenou:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, ale pořád to bude to samý, kampaň a je furt nevim jestli si mam pockat a dat to z kamosem u pivka nebo si to zahrat sam a pak to s nim dat u pivka :)
mě je to clekem jedno, já pojedu na ajchy, už teď jsem domluvení na co-op ve čtyčech s kámošema. A to budu střídat s MP, a až teprve potom to pujdu solo asi na isnane obtížnost:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně s kámošem u pivka :) to neni co řešit...když už to budeš mít projitý,nebude to ono ,)

Presne...jen zase nez se s kamosem dohodnu tak to taky budu hrat buh vi kdy a najeden zatah to taky moc nevidim :( Ale Podzim je nastesti nabity, takze bude co hrat :)

Když mluvíte trochu o achievementech. Myslíte si že tam bude Seriously 3.0? :) Zabít 1 000 000 nepřátel.

Seriously 3.0 tam je, ale je to dosahnout levelu 100 a mit kazdou onyxovou medaily ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu