Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Dneska jsem dohrál GoW 2 , takže mi to bude hezky navazovat :) Je to geniální hra , akorát mě zklamal ten přerostlý Brumak úplně na konci , čekal jsem že s ním bude lepší a větší boj.

Ten brumak byl nahodou libovy co si pamatuju

Jinak tem co maji edici jsem samozrejme chtel vzkazat, ze tu od nich cekam nejake pekne unboxing videa ;)

Tak ja teda Epic edici kupovat nebudu, ani nechci. Nic, co je v ni, me nejak moc nelaka, radeji si koupim Steelbook edici. :D

Jinak Epic se asi s tim Seriously 3.0 trosku zblaznili. :)

Tak porad se snad nevi, co vsechno onyxi obnasi, ne? Ale urcite to bude vetsi haluz nez Seriously 2.0 a to uz byl nemoznej zahul....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam take tu verzi s tim slimkem a unboxing tocit budu.

jinak umberto jak víš že ti to poslali došel ti email nebo jsi tam volal?

čau Lukáši, ano volal jsem tam v pátek a má zásilka byla zabalená a už daná na PPL:-) a chlapík mi řekl že v pondělí max v úterý to dojde. Kdo se neptá nic se nedozví:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau Lukáši, ano volal jsem tam v pátek a má zásilka byla zabalená a už daná na PPL:-) a chlapík mi řekl že v pondělí max v úterý to dojde. Kdo se neptá nic se nedozví:-)
ja to mam přes českou poštu tak snad mi to taky poslali v patek...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak porad se snad nevi, co vsechno onyxi obnasi, ne? Ale urcite to bude vetsi haluz nez Seriously 2.0 a to uz byl nemoznej zahul....

V tom linku je, co to obnáší. :( Je to potvrzene, protoze plno lidí uz tu hru hraje. I kdyz dost se toho jeste nevi.

Ale jenom tak zamysleni. Potrebujeme odehrat 18000 zápasů, pokud budu pocitat, ze zapas tvra 5 minut, tak je to 1500 hodin, coz se rovna nadhernym 62,5 dne cisteho casu. Tak tohohle achievementu, ja se ucastnit nebudu. Seriously 2.0 byla pohoda, ale tohle je naprosto prehnany. Sice dohravam vsechny hry, ale tohle bude asi vyjimka. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau Lukáši, ano volal jsem tam v pátek a má zásilka byla zabalená a už daná na PPL:-) a chlapík mi řekl že v pondělí max v úterý to dojde. Kdo se neptá nic se nedozví:-)

No to bych mel dilema lezt s tim dnes na live :)

Jinak mi uz doslo, proc me jeste xzone neobvolal, pac mam osobku v Praze :)

V tom linku je, co to obnáší. :( Je to potvrzene, protoze plno lidí uz tu hru hraje. I kdyz dost se toho jeste nevi.

Ale jenom tak zamysleni. Potrebujeme odehrat 18000 zápasů, pokud budu pocitat, ze zapas tvra 5 minut, tak je to 1500 hodin, coz se rovna nadhernym 62,5 dne cisteho casu. Tak tohohle achievementu, ja se ucastnit nebudu. Seriously 2.0 byla pohoda, ale tohle je naprosto prehnany. Sice dohravam vsechny hry, ale tohle bude asi vyjimka. :D

Jo sry nerozklikaval jsem a kratce pote co jsem to napsal mi doslo, ze v tom linku to bude poodhaleno.........Ze by nejnarocnejsi Ajch? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi nakonec hra dorazila a už hraju a ohledně češtiny měli bohužel pravdu. Jsem rád za češtinu, ale některé slova nemuseli překládat doslova. Například Lambent=plápolavý. Lambent Stalk=Plápolavý výhonek. Taky pokud jsem slyšel dobře, tak při lock and load se mi objevilo česky zatni zuby a něco co jsem nestihl přečíst. Jinak mi ta hra přijde oproti GoW 2 lehká. Jo a s Lambenty je snad ještě větší sranda jak s Locusty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu