Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FlatOut: Head On


MAMUTH

Recommended Posts

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

K tomu řízení: Já osobně to jezdím driftem, chce to odhadnout dobře zatáčku, lehce přibrzdit, váha se nasype dopředu, zatočit, přidat a zatáčku lehce bokem. Když se dostaví v průběhu zatáčky nedotáčivost, lehce přibrždovat a šlapat na plyn, brzda, brzda, plyn, když ani to nezabírá vyplatí se zatáhnout ručku, nebo to vytáhnout nitrem, nitro přebije nedotáčivost, a pak krásně vyjíždíte ze zatáčky power driftem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flatout je bezkonkurencne nejlepsi zavodni hra na psp zatim..myslim ze porazena uz asi ani nebude!!Pro me je to dvakrat vetsi zazitek protoze jsem flatout na PC nehral. V tyhle hre je vse tak dobre skombinovany ze to chytne snad kazdyho..tvurci byli vesmes genialni protoze vytvorili hru ktera kombinuje simulaci s arkadou + priznivci bouracek(burnout) oceni rozbijeni, priznivci akce a adrenalinu oceni deformaci prostredi kde je potreba davat bacha na to co se vali na silnici, priznivci zavodnich okruhu maji spoustu trati tohoto razu atd atd atd...da se takhle pokracovat dlouho!!Proste me ta hra neuveritelne chytla a jsem rad ze jsem ji na PC nehral protoze bych si to pak takhle moc neuzil!!Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dobrá hra, hlavně singlplayer, multiplayer je skoro nehratelnej (nízké FPS - drbe se to a dost ,chtělo by to 333Mhz...).

Vadí mi taky absence Infrastructure módu a MP jen pro 4 hráče.

Grafika dobrá, poškození taky, ikdyž menší než na PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem taky spokojenej, akorát soundtrack se mi nelíbí. (už sem si za ty měsíce zvyknul na ten z dvojky na PC, takze je to vazne asi jen o zvyku) ale jinak mi to přijde úplně stejný jako na PC jenom je jinej název a soundtrack....ale tím líp. :cheesygrin: a navíc sem si dneska koupil jedničku na pc za 40kč:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dobrá hra, hlavně singlplayer, multiplayer je skoro nehratelnej (nízké FPS - drbe se to a dost ,chtělo by to 333Mhz...).

Vadí mi taky absence Infrastructure módu a MP jen pro 4 hráče.

Grafika dobrá, poškození taky, ikdyž menší než na PC...

nevim teda ,ale u me a u par kamaradu je mp absolutne hratelnej bez problemu fps konstantni... jinak ja vsechno smazim na default ,zadny 333mhz... kdyz to hra chce tak si to vezme sama (viz GoW) :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám default a stačí to bohatě...

Hodně dobré závody, soundtrack se mi líbí, na rozdíl od nfs kde byl hrozný (každy má hold jiný vkus).

Je top přiměřeně těžký což je dobré, aspoň se je pořád potřeba snažit. TY stuny sou taky dobrý i dkyž po chvíli omrzí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tyhle hre davam 10/10..muzika-ta mi hraje v palici hste dobrejch deset hodin potom co uz to nehraju:D...model poskozeni-no je to PSP a celkem to ujde...grafika-na to kolik je tam objektu a efektu tak je dost dobra...ovladani aut-je to divny,ale mam pocit ze kdyz jedu v mestskym zavode tak s nubem se to hraje lip a zase kdyz jedu na spis takovy ty polni ceste tak d-padem mi prijde ze se to ovlada lip...AI oponentu-ta mi prijde dost zajimava-obcas kolem vas proste profrcej s nitrem a jindy zase utocej dokud proste nesejmete nakej strom a nebo treba zavod vypada ze nemate sanci a najednou ty co sou pred vama hodej nehoraznou bouracku a vy jen smele projedete okolo do cile...auta-zatim jedu teprv sport class cars a mam za sebou z derby class malice a blaster-s malicem sem to drtil dokud to slo a pak sem sel do blastera a necekal sem ze s nim zacnu tak lechce vyhravat:D taky se mi libi ze se "sportovnejsim" autem projedu zatacku jen se stlacenou sipkou kdyzto u 4x4 aut budto jedu smykem a nebo brzda,plyn,brzda....no proste tahle hra je super:D (hmh,naspal sem toho nak moc,to asi nidko cist nebude:lol::lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tu hru stáhl hned jak se objevila na pspiso.com a na jednu stranu nadšen (snad nejlepší auta, který jsem kdy hrál) na druhou stranu jsem byl zklamán, protože jsem tu hru dohrál před několika lety, když vyšla na PC a tak trošku jsem očekával třeba nové tratě nebo tak něco. Prostě je všechno naprosto stejný a ničím mě to zvlášť neoslovilo.

Ale stále jsou to snad nejlepší auta (jak PC, tak PSP);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu