Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Velký problem pri Updatu !!!


asterix13

Otázka

čus lidi mam psp 2000 s novou zakladni deskou a delal sem update firmwaru z 4.20 na 5.03 ale zastavilo se mi to na 99% tak 5 minut to stoji a pak se to vrati na 84% a zase znovu instaluje dokud tam neni zase 99% dela to tak furt do kola uz asik 5 hodin na disleji je napsané ze nemam vytahovat kartu ani baterku tak mam strach ze kdyz to vypnu ze se to brickne :-((( zkousel sem z toho vytahovat jenom kartu zformatoval sem ji v jinem psp znova na ni dal udpate na 5.03 dal zpet do psp a furt to dela sem zoufalý prosím pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak lidi problem vyresen nechal sem psp zaple tak 3 dny at se porad dela ten update pote to vyhodilo tuhle chybu uz mi to bylo jedno jestli to bricknu tak sem psp vypnul znovu zapnul a ono jede ale prijde mi takove zasekane asik se to nedoinstalovalo spraven :D

post-9720-14687154572458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cus lidi mam stim psp dlasi problem je strasne cele zasekane :-( kdyz dam restore default settings tak se to sekne a pomuze jenom vytahnuti baterky kdyz chci nahodit chickhen tak se vzdycky pri te zelene obrazovce sekne a pomuze zse jenom vytahnuti baterky jednou se mi chickhen podaril nahodit ale pri spusteni jedne gamesy se to seklo a zase sem musel baterku vytahovat :-( tak mam dotaz kdybych nahodil chickhen potom Gen-c neni nejaka aplikace nebo moznost jak znova nainstalovat firmware 5.03 spis preinstalovat dekuji moc za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak hoši, sem se nas...l a různě u toho měnil karty za 2gb 4gb i 16gb a v průběhu instalace sem je tam měnil, ale furt nic už 4den.Tak sem to prostě vypnul při 99% a ono naběhlo a je tam 5.03 a běží (zdá se)ůplně v pohodě!!!!!!!!!!!

Díky moc za ochotu všem!!!Du nahrat 5.03GEN-C což je asi nej řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo aha, tobě se to Updatovalo furt dokola... já měl za to, že se ti to seklo na 99% a na tom tozůstalo viset - tohle se to už právě stalo, dotyčenej to nechal asi 2 dny běžet, PSPčko pak hodilo error a zůstal tam předchozí FW.

No a když už to máš teda v cajchu tak si tam hoď 5.03 Prome-3v4. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu