Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX nova revize


cromlik

Recommended Posts

no nwm může to být ale zdá se mi to až moc stejné...a nějak mi tam chybí nějaké větrací otvory na ten větrák myslím že by byla blbost kdyby tam nebyly...nwm je to jen můj názor...

je tam jenom jeden port na ovladac (dratovy) a taky zadne usb mne to moc verohodne neprijde,spis jako by si nekdo delal srandu ovsem muze to bejt nechme se prekvapit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to fake, všimni si stínu který směřuje od jasperu dozadu, a u valhally neni :D + v detailech to de videt

Ano toho jsem si taky všimnul :D a ještě Jasper má na tom stole vyditelný odlesk což se u valhally říci nedá. 8) Je tam jen velmi malinký odlesk což je blbost když jasper ma odlesk přes ,,půlku" stolu . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý je i to že ten odlesk na chromovaným krytu mechaniky je u "fatka" do pixelu stejnej jako na walhalle. A ohledně toho chladiče tomu bych se moc nedivil maji teprv testovací vzorky a ty maji na stolech poskládaný tak aby to fungovalo a použitej chladič na hw moc vliv nemá (pokud teda stačí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano toho jsem si taky všimnul :D a ještě Jasper má na tom stole vyditelný odlesk což se u valhally říci nedá. 8) Je tam jen velmi malinký odlesk což je blbost když jasper ma odlesk přes ,,půlku" stolu . :D

hh jj ted sem si toho vsim jak se leskne hezky na laku stolu :D a jeste detail sakra proc by na Valhallu psali Memory Unit B kdyz je tam stejne jenom jeden :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jineho mohli vymyslet než natal ledaže by vyšla nejaka nova technologie ovšem ještě si počkame

vis kolik se toho da vymyslet ? uz zmineny .. integrace CPU a GPU cipu do jednoho pouzdra... jiny tahani tis. spoju na desce atd... je toho hodne do upravovani..

fake... takle by MS xbox nezprasil.. ;)

Takže NATAL nepujde na straších revizích ? :D

pujde... neni duvod proc by nesel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu