Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

windows 7 a wifi router od UPC + media center


han24

Otázka

Ahoj,

ma nekdo z vas Windows 7 a internet od UPC? Nejak se mi to nedari propojit pres media center. Na routeru Cisco mam povoleny UPnP i multicast. Ve firewallu (integrovany od MS - nemam zadny navic) mam povoleny vsechno pro WMC odchozi i prichozi. Nakonec jsem si nevedel rady tak jsem dokonce FW i vypnul a presto po zadani kodu co napise xbox abych zadal do WMC tak to po prvnim kroku (konfigurace PC) chvili hleda extender a pak napise jen ze se ho nepodarilo nastavit a jestli chci napovedu online....podle ktery jsem to teda nastavil vsechno co pisu nahore a porad nic :(

pokud uz to tady nekdo resil tak se omlouvam, ale nepodarilo se mi najit konkretne stejny problem

mam W7, avast home a cicso router od UPC

dekuju moc za radu :cry:

H24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak aktualizace,

pomoci podpory XBOX a podpory Microsoft se mi podarilo propojit Xko s PC primo pres LAN (Takze nejede pres router a tudiz nejede net).

Pres router to porad nejde, prestoze mam multicast a UPnP povoleny. Nemate prosim nekdo WiFi router Cisco od UPC? Nevim uz co tam nastavit aby to slo :(

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak aktualizace,

pomoci podpory XBOX a podpory Microsoft se mi podarilo propojit Xko s PC primo pres LAN (Takze nejede pres router a tudiz nejede net).

Pres router to porad nejde, prestoze mam multicast a UPnP povoleny. Nemate prosim nekdo WiFi router Cisco od UPC? Nevim uz co tam nastavit aby to slo :(

Diky moc

Ahoj, oživuji téma, ať nezakládám nové. Máme též UPC, modem technicolor tc7200.u. Xbox jede na netu normálně na wifi. Ctěla jsem ale, aby to partner spároval přes widows media center, aby videa z PC šla pouštět na TV. Zapojeno kabelem přes modem, ale skončí u kroku 2, že extender nebyl v síti nalezen. Jak řešit? Pokud to jde přímo do PC, jak na to? Přítel to už pak odmítl řešit, ale já bych to spárovala ráda :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu