Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ohledně BANU


Shadow222

Otázka

Lidi než mě začnete nadávat a říkat že už to tu několikrát je tak řekněte aspoň kde já to prostě nenašel a nehodlám v nějakém topicu pročítat deset stránek dopředu prostě jsem tu nebyl když se to řešilo, takže nevím.

Když teĎ budu hrát hru Just Couse 2 a pak se připojím na X-Live (po půl roce), dostanu (právě kvůli tomuto) BAN (mám nejnovější verzi flashe nevím teď jak se jmenuje cosi LT :cheesygrin: a furt by fungovalo to že s tímto je relativní bezpečí před banem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

S určitostí ti to nikdo nepoví. IMO bych hraní neriskoval, hra ještě oficiálně nevyšla. Nikdo s určitostí neví, co přesně Xbox zaznamenává, stejně tak nikdo přesně neví, jestli je LT opravdu tak bezpečný, jak se tvrdí.

Jak se říká, jediný zaručený způsob, jak nedostat ban, je nemít flashovanou konzoli a tedy nehrát pálenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu