Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mírné sekání hry


James XR

Otázka

Zdravím, mám menší problém na svém Xboxu 360. Při hraní hry Mass Effect se mi hra občas trošku sekne, ne, že by se to seklo na několik sekund, ale jenom na mžik a občas, zvláště při scénách, které jsou náročnější. Hra je originál a Xbox není flashlý. U jiných her, zkoušel jsem poté Battlefield: Bad Company se nic neseká, hra jede naprosto v pořádku a bez jediného zaseknutí, takže přehřívání by to nemělo také být, je na stole a má kolem sebe asi cca. 15 cm místa, není zezadu horký a větráček funguje. Disk není poškrábaný, hra je téměř nová a navíc ji mám nainstalovanou na pevném disku, zkoušel jsem hrát z DVD i přeinstalovat HDD, ale nic nepomohlo. Při hraní mě to nijak výrazně neomezuje, ale stejně mě to trochu vadí. Už mě nic jiného, čím by to mohlo být nenapadá, při spuštění i s Livkem to nenačetlo žádný Patch, i když hra byla nová, takže možná bych to měl ještě zkusit, jestli není dostupný nějaký Patch.

Omlouvám se za délku, ale snažil jsem se vyloučit, co mě napadlo. Prosím o vaše rady a nápady.

EDIT: Někdy se to sekne i více, ale ne na několik sekund, že by to zatvrdlo, ale třeba na kratičkou dobu několikrát po sobě, při palbě a mnoha nepřátelích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tohle se mi stává i u Divinity jo je to normální

Před chvílím jsem hrál a sekalo se to celkem často, ale ne pořád... Ale vždy jen na malinký okamžik, nevím, jestli je to normální...

EDIT: Nemyslím si, že je to jen pokles FPS, ale je to seknutí, poté to zase jde normálně a nesekne se to na déle než 1 sekundu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli hraješ z HDD a stejně se ti to seká, plus máš starší revizi, tak bych se bál, že ti odchází GPU, mrkni ještě jestli ti to dělaj jiný hry, jestli to dělá jenom tahle, tak bych to neřešil, případně počkal na nějaký patch. Navíc takhle z toho jak to popisuješ se to dost špatně poznává ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli hraješ z HDD a stejně se ti to seká' date=' plus máš starší revizi, tak bych se bál, že ti odchází GPU, mrkni ještě jestli ti to dělaj jiný hry, jestli to dělá jenom tahle, tak bych to neřešil, případně počkal na nějaký patch. Navíc takhle z toho jak to popisuješ se to dost špatně poznává ...[/quote']

Nebudu to zatím řešit, toho, že by mi odešla GPU, se zase tolik nebojím, revize je Falcon a mám na něj ještě 2 roky záruku na RRoD a E74. Divné ale je, že je to jen u Mass Effectu a u GTA IV ani Bad Company zatím ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu