Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

POZOR!!! Po UNBAN HDD mi nejde nainstalovat hra na HDD!


miz012

Otázka

Zdravim,

v posledni banove vlne jsem byl uspesny :) Nemohl jsem nic instalovat. Tak jsem si nechal udelat unban HDD a vse jelo OK. Nainstaloval jsem Alieny, Prince, Metro, Battlefield BC 2... vse OK.

Po dohrati BFBC 2 jsem jeste zkousel Just Cause 2 a vse taky OK. Rekl jsem si, ze si zahraju BF BC (jednicku) a hle: INSTALATION OF THIS GAME IS NOT SUPPORTED.

Uz jsem si myslel, ze se mi nejak vratil ban (nemam vubec net zapojenej), ale dal jsem jinou hru a ta instalovat normalne sla...

tak nevim.

Nestalo se nekomu neco podobneho?

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud by měl poškozené DVD, tak by nedostal hlášku o tom, že instalace hry není podporovaná.

Pokud si ale dobře pamatuju, jsou určité hry, které prostě instalovat nešly. Tuším, že to byl Crackdown. Tam se to řešilo patchem. Třeba je to ten samý případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne ne, disk plny nemam :) Dam jinou hru a instalace probiha normalne. DVD je jak nove, hlaska se objevi ihned po odkliknuti Instalovat hru na HDD.

Rekl bych, ze na 99% hra pre banem instalovat sla normalne. Nema moznost to nekdo vyzkouset? Kdo ma unban a tuto hru...

PS: To, ze to resi patch je fajn, ale jak se pak ta instalace provede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Problem mozna vyresen. Stahl jsem si update, ze to zkusim... a hra mi nejde ANI PUSTIT. Asi je to NTSC :)

Takze jdu stahnout verzi PAL a uvdiime. Ted kdyz si vzpominam, tak jsem to mozna ani driv nehral... jen jsem zkousel demo, to se mi libilo tak jsem to stahl a ani nevyzkousel.

Ale i tak vsem diky za typy...

PS: Vazne se nemusim bat updatovat hry pres pametovku? Neobnovi se ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Problem mozna vyresen. Stahl jsem si update, ze to zkusim... a hra mi nejde ANI PUSTIT. Asi je to NTSC :)

Takze jdu stahnout verzi PAL a uvdiime. Ted kdyz si vzpominam, tak jsem to mozna ani driv nehral... jen jsem zkousel demo, to se mi libilo tak jsem to stahl a ani nevyzkousel.

Ale i tak vsem diky za typy...

PS: Vazne se nemusim bat updatovat hry pres pametovku? Neobnovi se ban?

OMG...to nevies co stahujes? pre aky region? cely nazov releasu hod sem http://www.abgx.net/filename/?ch=6 a vpravo mas uvedene, ze ten release ma aky region.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OMG...to nevies co stahujes? pre aky region? cely nazov releasu hod sem http://www.abgx.net/filename/?ch=6 a vpravo mas uvedene, ze ten release ma aky region.

Vim :) Bylo to pred rokem, co jsem to stahl... byla to prvni hra a nepremyslel jsem nad tim. Dostal jsem se k ni az tedka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu