Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UMDGEN - Jak ripnout hru


exist

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hoj, mam Riplo hru (assassin) na PSP,ale jest bych potreboval pomoc jak to mam dat do PSP?? Koupil sem si PSP ale nebyla k tomu zadana Memory karta,takze bez tehle karty proste hrat hry nemuzu???

diky moc.....

To je hezké že máš riplého Assassina ale na to aby jsi ho hrál musíš mít Memory stick a také samozřejmě CFW..:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK diky,uz mam 16GB kartu zabudovanou,sem se ptal :D

Tak ted bych potreboval navod jak dat do toho PSP hry stazene z internetu ( Playstation portable go N1004 )

diky moc

Neviem či si sa pomýlil , alebo čo .. ale keď máš GO! , tak si hry z internetu nezahraješ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Díky moc za návod, seš borec!

Konečně si můžu dát českej jazykovej soubor do Vice City Stories!:psp:

EDIT: Jenom se chci zeptat proč když měla hra původně 1,6 GB, tak má teď jen 1,2 GB? (měnil jsem jen ten jazykovej soubor)

Vetší komprese/...? (mě by ani tak nevadilo, že to zabírá míň. Spíš naopak, ale aby to bylo plně funkční!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za návod, seš borec!

Konečně si můžu dát českej jazykovej soubor do Vice City Stories!:psp:

EDIT: Jenom se chci zeptat proč když měla hra původně 1,6 GB, tak má teď jen 1,2 GB? (měnil jsem jen ten jazykovej soubor)

Vetší komprese/...? (mě by ani tak nevadilo, že to zabirá míň. Spíš naopak, ale aby to bylo plně funkční!)

Možná že jsi pak tu hru z ISO překonvertoval na CSO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S CZ titulkama mam prvni dve mise (co sem si sam prelozil) celou hru bych chtel stihnout do velkejch prazdnin! Ale dulezity pro me je ted jestli je ta hra uplna, protoze kdyz ju protahnu UMD Genem tak se velikost snizi o 400 mb... pokud ta hra bude neuplna, nema prekladat cenu... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu