Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Oprava Xboxu 360 Brno!!!Pls


Davebitch007

Otázka

Čau lidi, jeden IDIOT mi spravoval muj xbox a teď mi můj xbox nejede. Nenašel by se někdo v Brně kdo by mi xbox dokázal zpravit na počkání?

Závada: Když pustím xko tak se mě rozsvítí 3 cervený světla,nejede obraz ani zvuk a nejde větrák a myslím že ani mechanika se nespustí.. Co s tim ? Nebo alespoň rada jak to znovu obnovit .. Dik za každou odpověď.

Oprava maximálně do 600 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čau lidi, jeden IDIOT mi spravoval muj xbox a teď mi můj xbox nejede. Nenašel by se někdo v Brně kdo by mi xbox dokázal zpravit na počkání?

Závada: Když pustím xko tak se mě rozsvítí 3 cervený světla,nejede obraz ani zvuk a nejde větrák a myslím že ani mechanika se nespustí.. Co s tim ? Nebo alespoň rada jak to znovu obnovit .. Dik za každou odpověď.

Oprava maximálně do 600 Kč

Kdyby sis trochu pročetl fórum přišel jsi na to že ti xko ukazuje chybový kód RROD a podle toho by ses taky dočetl, že i když to dáš spravit tak se ti xko dříve nebo později zase pose*e a proto jediná volba je reklamace. Nebo NEW XKO.

:dots:

Tvůj Xbox odešel do věčných lovišť......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam flash takže nemám reklamačku

To že máš flash tak to ve většině případů nevadí, lidi od mrkvosoftu sou líní a tak to většinou nekontrolujou, pokud nemáš poškozenou plombu tak ti ho s největší pravděpodobností vymění za nové Xko, ale už se jen opakuju ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu