Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím, pomozte


michall1468624842

Otázka

Dobrý den,

včera jsem svému synkovi koupil na splátky flashnuté PSP 2004 Slim 7C a dnes Tomek nechtěně(alespoň to tvrdí) při zkoušce WI-FI a připojení k internetu updatoval na verzi sw 6.20 a přišel tak o možnost hraní her ISO apod. Je z toho velmi nešťastný. Protože nemám peníze na zakoupení her na UMD discích(jsem invalidní důchodce) prosím o radu nebo pomoc. Dá se s tím PSP-čkem něco dělat?

Moc vám děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

jsem asi blbej, protože jsem si prohlédl spoustu různejch návodů a tutoriálů, ale hlava mi to nebere, tedy trochu ano, ale bojím se přesto, že klukovi psp zničím. Jsem z Prahy, děláte downgrade a flash někdo z vás? Anebo, víte o někom z Prahy? Mapa flasherů je neaktivní. Samože to zaplatím, zadarmo to nechci.

Prosím, ozvěte se mi na mail vokdub@seznam.cz

Moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nebo si nechat udělat flash od někoho zadarmo :)

PSP-čko a hry na něm fungují jak se sluší a patří na kvalitně flashlé zařízení. Moc ti za opravu děkujeme, můj syn Tomášek snad ještě více. Jsi hodnej. Přejeme ti hodně štěstí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu