Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Live Gold Pls help


scarry100

Otázka

Zdravim potreboval bych se zeptat ... Zalozil jsem si Xbox live ucet a dostal jsem na mesic Gold ... Ted me to hlasi ze me vyprsi a potrebuju se zeptat ... Jestli budu moc hry hrat Online i kdyz me vyprsi gold a nebo jestli si ten gold budu muset koupit ? Prosim poradte diky za rychlou odpoved !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Gold a silver jsou typy členství, který mají různé možnost. Silver je zadarmo a můžeš z xLive stahovat jen věci, který jsou zadarmo + další zbytečnosti :D ... Když budeš mit gold, tak budeš moct i hrát MP. Všechno je to v topicu pro začátečníky nebo na googlu http://www.google.cz/search?hl=cs&client=firefox-a&hs=dLk&rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficial&q=What+is+the+difference+between+xbox+live+silver+and+gold%3F+&lr=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Save je vázaný na profil, takže by se musel upravit (připojit HDD k PC a upravit ID ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

please help pravě jsem si nabouchal redem kod na GOLD na 12+1 měsíc nahodilo mi to nejake dovnloady k tomu ty jsem stáhl ale účet mi zůstal silver nevíte někdo co to to to doufám že jsem si jen nekoupil za 1700 nejdražší témata do xboxu :-(

jestli někdo víte co s tím nebo čím to je plííííííííííííííííííííííííííííííííís heeeeeeeeeeeeeeeeeeelp :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja si koupil gold - "xbox live gold membership 12+1 month" - Uk v Alze includes exclusive forza motorsport premium theme pack

a stahlo to jen ten pack a ucet je furt silver a nevim co s tim ani tam nikde nevidim zadne nastaveni nebo historii ani na uctu na netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu