Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FreeStyle Dash v1.10RC1 a XBReboot Xenon 8955_3


VoDaCZ

Otázka

Ahoj ...

Mam jeden dotaz kluci...

Zabejval se tady nekdo softem po aplikaci patchu v nandu? Respektive primo Freestyledashem. (dale jen FSD)

Vsechno mi chodi jen nejak nemuzu donutit aby mi FSD byl videt primo ve hrach jako treba XEXloader. Dle TXT prilozenem k FSD jsem nakopiroval obsah do hdd1:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00007000\ a porad nic. Pak me napadlo prejemnovat .xex na default.xex a taky nic.

Popravde nevim jestli NXE (ofiko dash od MS) umi pracovat a zobrazovat XEXy a nemusim celej FSD predelat do "live" verze jako treba je XEXloader...

A dalsi otazka. :)

Videl jsem na youtube ze jde startovat primo do jineho dashe nez NXE. Nevite nekdo jak? :) Poprvde uz jsem toho slezl hodne ale nikde nic moc neni...

Diky VoDa

P.S. Pokud nekdo bude chtit muzu nafotit me reseni NAND externiho pripojeni bez nutnosti cokoliv rezat a bez nutnosti pokazde rozebirat xbox kdyz bude nutne reflashovat NAND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

do toho hdd1:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00007000\ musis skopcit soubor freestyle-hdd nebyva soucast kazdeho releasu, ja to nasel ve verzi 1.08 a 1.09 freestylu je tam slozka launch a v te to je , pak to jede ok , ted jsem to zkousel a jede to ok , adresar freestyle pak do rootu hdd1,skousel jsem to na posledni verzi 1.20 ale melo by to jet na jakekoli

ted se peru s tim kam dat preview.wmv video aby to v tom dashi ukazovalo video nahled hry, nevi nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky za info :)

Uz jsem na to taky prisel...

Ted se peru s tim jestli jde editovat obsah container fajlu, myslim jako treba jmeno, obsah atd... (dere me ze se mi zobrazuje Freestyle 1.09 aneb jde o hovno jen me to zajima jak to zmenit)

Taky moznost zobrazeni, jelikoz bych chtel dosahnout toho abych videl freesyle v zakladni nabidce a ne az v podnabidce full games ...

Jeste jednou diky za min odpoved a pokud neco jeste vis k tomuhle budu vdecnej :)

Napadlo me proc treba neudelat celej kontejner z celeho freestylu..

Diky Vodouch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu