Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FW ixtreme 1.4 vs ixtreme LT 1.1


Tomet

Otázka

Mám Benq mechaniku, do teď jsem měl flash z října 2008 (nevim přesnou verzi, nejspíš to byla 1.4 nebo 1.41) Stáhnul jsem si FW eXtreme LT 1.1 zde z fora, flashoval jsem přes JungleFlasher podle návodu zde z fora. Vše proběhlo hladce a v pořádku přesně podle návodu. Po zapnutí Xka ale nepozoruji žádnou změnu, čekal jsem že s ixtreme LT1.1 budu muset používat active disk, vetšinu her mám pathovanou programem ppf-o-matic3, to se ale nestalo, všechny hry fungujou bez problémů jako s ixtreme 1.4. Myslel jsem tedy, že jsem někde udělal chybu a flash neproběhl, ale po znovu připojení k PC mi JungleFlasher píše verzi extreme LT 1.1, otevřel jsem si i původní vyzálohovaný FW a tam JungleFlasher píše verzi extreme LT1.1C.

1) Myslíte, že je všechno v pořádku a můžu bez obav hrát nebo je možné že by se starý FW pouze přejmenoval a mám pořád verzi 1.4?

2) Proč po mě žádná hra nechce active disk?

3) Proč když otevřu FW z roku 2008 nejspíš verzi 1.4, tak mi JungleFlasher píše extreme LT 1.1C ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.) Ano, s nejvetsi pravdepodobnosti bude vsechno v poradku ...

2.) ActiveISO se pouziva jen na 1.6, nikde jinde nefunguje. Patchovane hry funguji na iX LT, ale nechodil bych s nima na xLive

3.) Asi jsi nekde udelal chybu, nevim co jsi delal, treba prepsal zalohu novou ...

// Jestli se chceš ujistit, že máš nový FW, tak zkus nějakou nepatchovanou hru s wave (3)/4/5/6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu