Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Gta 4 - vodorovné proužky v grafice


Snaky78

Otázka

Zdravím, u Gta 4 mi to dělá takové tenké (proužky horizontální) jen někdy a jen u něčeho bud ze zbraně když se střílí nebo jen někde kde je rychlejší pohyb mám to pres hdmi na lcd sharp nevim jestli je to hrou ,xboxem nebo lcd tv. Posilam video pro upřesnění http://www.youtube.com/watch?v=_nB-SPlh1Uc#t=3m10s díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja v tom nekvalitnom videu nic nevidim :D Ak mas na mysli take obcasne "lamanie" obrazu, tak to byva pri hrach bezne. Uz si nepamatam ako sa to vola, niekde na inom fore to rozoberali, aj foto tam uviedli.

Bezne to pozorujem vo videach (gameplayoch) pri niektorych hrach. Napr. v Bioshock2 je moznost uzamknutia grafiky, kde pohyb otacania je mierne cukany....bez toho uzamknutia je obraz sviznejsi, ale prave sa horizontalne lame pri otacani, resp. strielani - aj tak mi to viac vyhovovalo pre moje oci...to mierne cukanie (zadrhavanie obrazu) mi pri kazdej hre vadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu