Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rychlost karty?


peaceices1468624713

Otázka

Jelikož mám OFW 6.20, tak mi nejde ten program s grafem do PSPčká, tak sem si stáhl Crystal Disk Mark kterým jsem testoval i flashku, ale k věci-Program mi ukazuje rychlost čtení skoro 8mb/s ale když do PSP nahraju obrázek o velikosti např. 600kb tak čekám asi 10sekund než se mi zobrazí jeho náhled, když ho otevřu, čekám zase asi 5 sekund(ano zdá se to málo, ale při každém obrázku je to úmorné čekání...), tak se chci zeptat čím to je?

Rychlost-karty.JPG

To samé mi ukazuje při čtení 512kb...

Rychlost-karty-2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jelikož mám OFW 6.20, tak mi nejde ten program s grafem do PSPčká, tak sem si stáhl Crystal Disk Mark kterým jsem testoval i flashku, ale k věci-Program mi ukazuje rychlost čtení skoro 8mb/s ale když do PSP nahraju obrázek o velikosti např. 600kb tak čekám asi 10sekund než se mi zobrazí jeho náhled, když ho otevřu, čekám zase asi 5 sekund(ano zdá se to málo, ale při každém obrázku je to úmorné čekání...), tak se chci zeptat čím to je?

Rychlost-karty.JPG

To samé mi ukazuje při čtení 512kb...

Rychlost-karty-2.JPG

jaka to je karta? esli tam mas nakejch 16 gb tak se neni cemu divit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu