Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Místo hry vypnutí!


domvala

Otázka

Zdravím všechny PSP pařmeny,

dnes se mi stala taková věc...

je to už týden co mi rupnulo iterní LCD (mám objednáno nové) a od té doby jsem měl PSP rozloženo 3x.

Dnes když jsem ho rozkládal počtvrté vytáhl jsem LCD úplně protože na něm stejně nic není vidět a akorát by mi žralo baterku.

Když jsem ale PSP zase smontoval a skoušel jsem spustit hru (Remote Joy) ... místo hry se PSP vyplo a tak se to stalo pětkrát pak jsem to ještě zkusil bez RJ jen po paměti a vyplo se to zase (takže Remote Joy to nezpůsobuje)... nebudu to zkoušet znova je mi jasné jak to dopadne!

Ptám se vás všech čím to může být! Děkuji mnohokrát všem! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud to ale není chyba LCD a nečím jsem si vevnitř pohnul, tak jak mi pomůže nové LCD? (já si na něj počkám, to jo, ale to můj problém nevyřeší...)

EDIT: Ještě jsem zjistil, že PSP se samo zapne, po vložení baterky prostě naběhne systém. ...a po zapnutí hry zásek a po cca. 30ti sekundách se vypne! Potřeboval bych rychle přijít na to kde je závada! mám objednané věci za 3000 Kč a mám nefunkční PSP, potřebuju buď zrušit objednávku nebo spravit PSP (fakt jedno lehčí než druhý...:dozey::dozey: ) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co by jsi chtel delat jinak? Prodat PSP na soucastky nebo co? Nebo ho vyhodit? Vzdyt ted uz nemas jinou moznost, nez ho opravit nebo rozprodat na soucastky. Rozhodne je lepsi tu mit moznost, ze je PSP ok (proc by nemelo, kdyz jsi jen vyndal LCD), nez PSP rovnou zahodit - rozprodat na soucastky (to muzes udelat vzdy). A displej pod cenou? Proc? Kdyz ho nepouzijes, tak bude novy a na aukru ho prodas za stejnou cenu, za jakou jsi ho koupil (pokud nekupujes neco predrazeneho) - maximalne o 2 kila levneji.. ale to tu snad uz nehraje roli, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám taky podobnej problém. Vždy kdyš zapnu hru PSP se sekne (je tam ten nápis PSP a bílý pozadí) a pak když do něj párkrát lechce bouchnu tak ta hra naskočí. Divné že :) Jinak když skusím TM ofw 1.50 tak běží vše v pohodě a nemusim do ničeho mlátit :) si řikam že to by nevyřešili ani v servisu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poprvé jsem to rozebral když praskl display abych se ujistil co přesně se stalo.

Podruhé když to chtěli vidět rodiče

Potřetí když jsem videl na netu návod a ukázalo se, že i to interní lcd jde rozebrat (při té příležitosti jsem to složil a LCD uplne vyndal)

Počtvrté - to jsem si tam to LCD zase vrátil.

Spustit hru bez LCD - můžu použít na zobrazení hry svůj display u notebooku stačí mi Remote Joy, kterej se dá zprovoznit nezávisle na funkci PSPčkového displaye

PS. už mi přišel nový kryt a display, tak hin sa ukáže... modlím se za softwarovou vadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu