Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP brick!?


Exoduser

Otázka

Chystal jsem se nainstalovat si ChickHEN na PSP2003. Nainstaluju OFW 5.03 a ve chvíly kdy to napíše instalace dokončena stiskněte X pro restart zmáčknu X a nic. PSP zčerná, nic nesvítí...řikám si dobrý no...:-x Vytáhnu baterku, zandám jí. PSP naběhne v pohodě, žádný problém. Chvíly si hraju a pouštim písničky atd. abych zjistil jestli je vše ok. Vše ok bylo.Ok jedeme dál, říkám si. Zajedu na RESTORE DEFAULTS, spustim, psp opět zčerná a... a nic...konec...vyndám zase baterku, zandám, spustim, nic...jen svítí zelená dioda, která ale nezhasne...svítí dokud zase nevyndám baterku...Každopádně to že si briknu PSP takovymhle trapnym způsobem jsem si nepředstavoval a jsem pěkně nasr...j:angry: A protože nemám sílu ani prostředky k patlání se s pandorou apod. tak se ptám - neni tady někdo ze sev. Čech kdo dělá unbrick a aby mi tam zároveň nahrál nějákej CFW!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No tak ještě jednou: Po excesu s updatem firmwaru (po němž psp ještě fungovalo jak jsem psal) jsem v system settings dal restore defaults, což způsobilo, že už PSP ani nezapnu (černá obrazovka-svítí jen zelená dioda). Jedinej rozdíl je ten že na všech videích o bricklých psp co jsem viděl zelená dioda po chvíly zhasne, kdežto u mě svítí dokud nevytáhnu baterku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mne se stalo neco podobny taky jen sviti dioda a neshasne a dosli sme tu k zaveru ze je to brick , ale ja ta mnel neflashnutelnu desku ale nastesti sem mnel psp v zaruce tak sem ho dal do servisu tak tam to snad vyresi a uvidim ci to byl skutecne brick kdy by sis stym nevedel rady tak mi skus napsat tak zamesic k cemu dospeli v tom servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No to já jsem si zjišťoval jestli mám na to desku (TA-085) a tak něják člověk musí počítat že si to PSP může bricknout, ale že mě se to stane ještě než vůbec začnu něco dělat to jsem si nepředstavoval..:-( No teď teda někoho sehnat na ten unbrick...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu