Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CSO a ISO


kolos

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Takze je lepsi si to prevect do iso ? Treba s CSOnDax nekdo to tu uvadel ke svym hram

prd... vsechny hry( za posledni pul rok vydany hry., u tech nwm, psp uz nemam ) jedou krasne v CSO bez sekani krome GTA!!! cso je lepsi, mensi velikost:) jo este se mi jednou za 10 min sekal GoW, vzdy pri dalsim nacitani prostoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neni divne ze Gta tu je ke stazeni s 1,6GB a kdyz prevedu CSO na ISO ma to 700mb z puvodnich 400 nebo to uz jsou u toho taky vystrizeny ty jazyky apod ?
jazyky snad ne, ty maji malou velikost, v riplych verzcich se dava vse nepotrebne... ukazky, openingy, mezisceny, hudba( radia, soundtracky ) a pod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neni divne ze Gta tu je ke stazeni s 1,6GB a kdyz prevedu CSO na ISO ma to 700mb z puvodnich 400 nebo to uz jsou u toho taky vystrizeny ty jazyky apod ?

A když uděláš Rip Update a dáš do ISO tak to má slušných 815 MB a jede bez problémů, teda konkrétně Liberty City. :)

Jinak já osobně preferuju pouze ISO pokuď možno s Rip Udate (je k ničemu, akorát občas ňáká hra bez něho nejde spustit tak ho musim nechat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A když uděláš Rip Update a dáš do ISO tak to má slušných 815 MB a jede bez problémů, teda konkrétně Liberty City. :)

Jinak já osobně preferuju pouze ISO pokuď možno s Rip Udate (je k ničemu, akorát občas ňáká hra bez něho nejde spustit tak ho musim nechat).

podle me zbytecnost ripovat update... stejne to ma vetsinou 20 mb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu