Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba při vypalování


mraker

Otázka

Dobrý den,začal jsem vypalovat hru (call 6mw 2)vše bylo v pořádku podle návodu z jedné stránky.Kontrolu hry jsem provedl v abx ,vše v pořádku(vše zelené)...........Vypaluju,nic na pc nedělám aby se to neposralo protože mám jedno DVD a víc nebudu mít.A najednou chyba při plus minus 45 %,začalo to do mně valit totálni kody,až se mi to nakonec zeptalo pokračovat,opakovat a jiné srance nic nešlo a všechno bylo v prdeli,chtěl jsem to vypálit odznova ale už mi to nejede,nemužu kliknout na ten obrázek s vypalováním,bylo to mé poslední DVD,a všechno je ted v hajzlu,poprosil bych vas o možnou chybu a možné spravení děkuju(omlouvám se za nadávání,ale jsem nasraný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
mraker, prvykrat si palil hru na X360? Aku napalovacku mas a aky fw. v nej? Ake medium?
Poprvé ne ,už jsem si vypálil asi 7 her ,všechny hry my jedou,a to jsem to skontroloval pres abx.Pro ostatní :DVD nejkvalitnější DVD plus R DL ,už nemám penize na dvd,max když sezenu tak to zase poseru.NEvím jaka byla chyba neaky error : a pote jse zepali estli mam akci opakovat atd ..prostě na hovno.Mněl jsem notebook sklopnený ,aby se to dobře vypálilo !BOJIM SE VYPALOVAT ZASE ODZNOVA ,PROTOŽE JAK JSEM TO VYPALOVAL VŠE BYLO 100 % PŘIPRAVENO,abx a navod přesny 100 % funční (neptejte se jaky navod,je to náávod jako každý jiný ,at zbytešně nestrácíme čas -) Vubec nevím co mám dělat -(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

On má ale trezzor pravdu. Notebookové palírny nejsou nic extra, a proto, když už ji chceš použít, musí být kvalitní a samozřejmě ne nějak stará.

Ale pokud už jsi vypálil nějaké hry a ty fungují, tak to děláš dobře. Ono se to prostě někdy nepovede, i když to nemá vlastně ani důvod. Je možné, že došlo k nějaké chybě při komunikaci mezi počítačem a palírnou, nějaké špatné DVD se také může objevit v balíku, apod. Tohle jsou ovšem chyby, které neovlivníš.

Chtít ale nějaký zaručeně spolehlivý návod smysl nemá, ten ti nikdo nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
On má ale trezzor pravdu. Notebookové palírny nejsou nic extra, a proto, když už ji chceš použít, musí být kvalitní a samozřejmě ne nějak stará.

Ale pokud už jsi vypálil nějaké hry a ty fungují, tak to děláš dobře. Ono se to prostě někdy nepovede, i když to nemá vlastně ani důvod. Je možné, že došlo k nějaké chybě při komunikaci mezi počítačem a palírnou, nějaké špatné DVD se také může objevit v balíku, apod. Tohle jsou ovšem chyby, které neovlivníš.

Chtít ale nějaký zaručeně spolehlivý návod smysl nemá, ten ti nikdo nedá.

Jasné chapu jenže DVD neni zadarmo nejlepnější 45 kč ..:( a ja zrovna nemam zadny cash !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Seženeš aji za míň po jednom sice ne ale v celku rozhodně, a s tím už nic nenadělaš, mě se tohle stalo když jsem měl dvě hry a dvě DVD a nakonec jsem vypálil jen jednu, a jestli si myslíš jak je to hrozný přijít o 45 tak fakt není za 20-30 her za těch tvých 45 korun máš jednu origo...

njn hraj to co máš a musíš počkat, ale zastanu se tě v tom že já taky pálím v notebooku a hodilo mi to chybu jen jednou (a vypálil jsem správně asi 20 her)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Seženeš aji za míň po jednom sice ne ale v celku rozhodně, a s tím už nic nenadělaš, mě se tohle stalo když jsem měl dvě hry a dvě DVD a nakonec jsem vypálil jen jednu, a jestli si myslíš jak je to hrozný přijít o 45 tak fakt není za 20-30 her za těch tvých 45 korun máš jednu origo...

njn hraj to co máš a musíš počkat, ale zastanu se tě v tom že já taky pálím v notebooku a hodilo mi to chybu jen jednou (a vypálil jsem správně asi 20 her)

jo jo vím že to neni hrozné,ale jsem v také situaci kde 45 korun je pro mně moc ,jsem teenager a ma mv penezemce 0 kc ,kdybych mnel tu 500 eště tak pohoda ...ale to jen tak od věci at víš neco o mně :-D :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fakta, lol. Nic takového prostě není. Jak poznáš, že ti odchází vypalovačka? Občas hodí chybu, vypálené věci jsou pak hůř přečíst, apod. Ale žádný konkrétní návod prostě není. Jestli chceš mít klid, kup si originál, tam chybu při pálení určitě nedostaneš. Pokud originály kupovat nechceš, tak se prostě _musíš_ smířit s faktem, že se vypálení občas nepovede a ty přijdeš o DVD. Jak takové problémy minimalizovat, už se tu psalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě jedna malá otázečka.. jakou rychlostí vypaluješ? :)
í

2,4 rychlost vypalování.DVD a ISO soubor v pořádku vše dělám podle návodu je to 100 % a najednou error a nakonci proklikávání,se ozve ženský hlas a řekne OH NOOO :-D :-D ,ale jinak ta rychlost jak jsem psal 2,4 vše 100 % ale jak říkate někdy se to nepovede,jsme szvědavej estli to pojede po 2 pokusu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky pálim na notasu, kterej už pár let neni v záruce a všechno je OK, tohle ale vypadá na špatnou mechaniku, nikde jinde problém nemůže bejt. Zkus aktualizovat firmware http://www.firmwarehq.com/ a při vypálování s notasem nehejbat, nejlíp s nim vůbec nic nedělat. Když to nepomůže, budeš muset koupit novou palírnu - klidně i externí, jestli nemáš po ruce desktopa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
í

2,4 rychlost vypalování.DVD a ISO soubor v pořádku vše dělám podle návodu je to 100 % a najednou error a nakonci proklikávání,se ozve ženský hlas a řekne OH NOOO :-D :-D ,ale jinak ta rychlost jak jsem psal 2,4 vše 100 % ale jak říkate někdy se to nepovede,jsme szvědavej estli to pojede po 2 pokusu :-)

Doporučuju vypalovat co nejnižší.. při rychlosti 2.4x mi vypalování fungovalo po nějakou dobu, poté přestalo a skazil jsem asi 5 dvd. Po snížení rychlosti už vše maká, každopádně občas se někde vyskytne chybka a vypalování selže, stává se to snad každému. Určitě to zkus znovu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Doporučuju vypalovat co nejnižší.. při rychlosti 2.4x mi vypalování fungovalo po nějakou dobu, poté přestalo a skazil jsem asi 5 dvd. Po snížení rychlosti už vše maká, každopádně občas se někde vyskytne chybka a vypalování selže, stává se to snad každému. Určitě to zkus znovu ..

Akou "co nejnizsi" od 2,4x??? Mna by velmi zaujimalo, ze tvoje "co nejnizsi" kolko minut vypaluje??? 2,4 x sa pali cca. 40 minut...napr. 4x sa pali cca 25 minut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Každý si samozřejmě musí přijít "na tu správnou rychlost" sám. Někdy je třeba naopak potřeba rychlost zvýšit, nejsme v roce 2006 a jak mechaniky, tak média jsou stavěna na vyšší rychlosti. Ale jak říkám, na tohle žádný univerzální návod není. Trochu se dá řídit podle stáří mechaniky, opotřebení a použitých disků. Ale musí se to vyzkoušet.

Dnes je pro většinu palíren rychlost 2.4x minimální, často ani nejde jít níž. A už jsem viděl palírny, které měly minimum 4x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Akou "co nejnizsi" od 2,4x??? Mna by velmi zaujimalo, ze tvoje "co nejnizsi" kolko minut vypaluje??? 2,4 x sa pali cca. 40 minut...napr. 4x sa pali cca 25 minut :D

V dobách, kdy mi vypalování nefungovalo na rychlosti 2.4x jsem vypaloval na rychlosti 1x nebo 2x, což trvalo asi tak 1 hoďku a 10-15 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky pálim na notasu' date=' kterej už pár let neni v záruce a všechno je OK, tohle ale vypadá na špatnou mechaniku, nikde jinde problém nemůže bejt. Zkus aktualizovat firmware [url']http://www.firmwarehq.com/[/url] a při vypálování s notasem nehejbat, nejlíp s nim vůbec nic nedělat. Když to nepomůže, budeš muset koupit novou palírnu - klidně i externí, jestli nemáš po ruce desktopa :)

Ani mji mechaniku nemají AW-Q540A :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu