Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 1004 nejde zapnout, nabít nic


karatekarate

Otázka

Dobrý den,

koupil jsem si z druhé ruky psp 1004. Zkoušel jsem ho dát na nabíječku nerozsvítilo se žádný světýlko. Tak jsem si sehnal novou nabíječku originální taky se nic neděje. Tak jsem byl v prodejně na psp, čím by to mohlo být a tam mi změřil baterku a ta ukazovala 0.5 V takže asi kaput. Tak se ptám jestli by to mohlo být baterkou a mam koupit novou když to ale nereaguje ani na nabíječce bez baterky ... tak co by s tim mohlo být ... ? pomůže ta baterka ? a bude se už to nabíjet s novou baterkou ?:-D ... sám nevím poraďte prosím. O psp a jeho minulosti nic nevím ... psp vypadá v dobrém stavu neni odřený nic.. ale nevim o softwaru nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

:D a hele sorry ze odbíhám od tématu ale já mám takovou tu rozdvojku na MiniSD=2xMicroSD víte co myslím?

no a kdyz mám uspané PSP a mám tu rozdojku v PSP (s oběma kartama) tak to PSP zese probudím a ona se tam ta rozdvojka někdy nepřihlásí

já nevím jestli je to tím ze sou tam ty 2 micro nebo je to čtečkou nebo tou rozdvojkou.

takze za tuhle vec podezdrivam = Čtečku v PSP,kontakty na rozdvojce na karty,

tak co s tim? nevite nekdo?

Jeste se jednou omlouvám ze odbíhám od tématu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu