Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.03 GEN-C/5.03 Prometheus v7 pro Chickhen/MHUspeed - ISO/CSO hry!


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No pořád zkoušim jen Mod Nation Racer- jiný v psp nemám. JInak všechny hry do zhruba FW 6.00 mi jedou v pohodě. To pařim, ale chtěl jsem vyzkoušet právě novější hry, ale ty nejdou. Buď mám tedy blbou verzi hry, že nejde a nebo to mám rozbitý :D Předtím jsem zkoušel i Metala a taky mi nešel a ještě jiný hry, ale to nevím jaký. Ale to bylo ještě na Prometheus 6. O víkendu zkusím na tomto novém Prometheusu a pak dám vědět. Jes-li mi to už konečně jde nebo ne. Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim a prosim zkušenější o pomoc.

koupil jsem si psp 3004 a podařilo se mi zprovoznit tenhle CFW ale mam problem se spouštěním her.

v podstatě asi ze 7mi jsem spustil jen fifu 10 cz.:ziped:

ostatní se mi prostě vůbec nezobrazí v game abych je moh spustit.může mi někdo poradit co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prometheus je sr*čka, to ani nezkoušej... Zkus k tomu GENu-C přihodit ten KHBBS Plugin jestli to zabere, pokuď ne tak ho vypni (u pár her dělá taky bordel a nejdou kvůli němu spustit - hlavně ty starší), a to že se ti ani nezobrazí bude chyba jinde, např. uložený na jiný místo, poškozený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám takovej blbej dotaz, jsem ale zacatecnik :)

Kdyz jsem vse nainstaloval, snad dobre, kam mam potom kopirovat stazenou hru? Je mozne ze jsem to nekde prehlidl. Na zacatku tohole fora jsem nasel ze nekam do ISO ale nevim kde to je? :) omlouvam se za stupidni dotaz :)

Dlasi dotaz, kdyz dam Systemove informace, nebo jak to je a je tam Gen(full). tak probehlo vse dobre ne? Takze uz staci jen tu hru nekam skopirovat?

dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pprosim pomoste mi :)

V tech systemovych info me sviti Gen Full, takze to jede ne?

Zkousel jsem hru zkopirovat vsude, jen tak na koren, do her, udelal jsem slozku iso, to je psano na zacatku a nic, kdyz sem to hodil do her, tak me to napsalo this game is corrupted, nebo neco na ten zpusob. Co mam delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousim to tady jak vul a furt nic, uz pockam na radu...

jen chci vedet jestli jsem udelal vse spravne... Nainstaloval jsem Gen, tem me jede, ted jsem stahl hru, presmeji Fifu, obsah jsem nakopiroval vsude mozne a nic, nejdriv jsem udelal tu slozku iso, pak do Her, pak do save, pak na koren a furt nic, pise me to corrupted data... je potreba jeste neco s tou hrou udelat, nez to tam budu kopirovat? Zkouse sem i starsi hry, jako NHL 07, MAdden 06 a nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu